dr Alicja Goszczańska-Ciuchtadr Alicja Goszczańska-Ciuchta - zdjęcie profilowe

dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog dziecięcy

Obecnie – Starszy Asystent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Jest autorem i współautorem wielu publikacji i prac naukowych z neurologii i neurologii dziecięcej. Zakres konsultacji to m.in: całościowe zaburzenia rozwojowe (zespół Aspergera, zespół Retta, autyzm, inne), ADHD, padaczka, stany napadowe,niepadaczkowe, mózgowe porażenie dziecięce, zaburzenia (obniżenie, wzmożenie) napięcia mięśniowego u noworodków i niemowląt, wcześniactwo, urazy okołoporodowe.

To szósty neurolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z córką i dopiero ona potrafiła stwierdzić co dolega małej i dać dobre leki. Z małą jest znacznie lepiej a ta jej choroba, jak się okazało, jest bardzo rzadka. To bardzo mądra lekarka, z ogromnym doświadczeniem. Jak ktoś ma trudny przypadek, to polecam.

Byłam u pani doktor z moim 4 miesięcznym synkiem. Zbadała go bardzo dokładnie, wytłumaczyła jakie robic ćwiczenia i rozwiała wszystkie moje watpliwosci. Bardzo polecam. Chciałabym spotykac tylko takich lekarzy.

Byliśmy u Pani Doktor z naszym 4-miesięcznym Kubusiem, u którego nasz pediatra rozpoznał zaburzenia napięcia mięśniowego i kazał zgłosić się do neurologa dziecięcego. Pani Doktor dokładnie zbadała Kubę, wszystko nam wytłumaczyła i wyjaśniła co mamy robić. Z czystym sumieniem polecam!

ja leczę córkę od 3lat i jestem bardo zadowolona w życiu nie spotkałam się z takim lekarzem bardzo ja polecam po prostu jest to anioł

Panią doktor poleciła mi przyjaciółka. Poszłam do niej z moją córką. Świetne wrażenie - kompetentna, zaangażowana, wszystko tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

świetna lekarka, z Instytutu Matki i Dziecka, zna się na neurologii dzieci, bardzo nam pomogła...

Nie polecam tego lekarza do trudnych przypadków medycznych. Zmarnowanowany czas i żadnego owocnego leczenia.