dr n. med. Alicja Grzanka

Alergolog

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Takiemu specjaliście można w pełni zaufać. Ogromna wiedza, profesjonalizm, a przy tym "ludzkie" podejście do pacjenta. Pani Doktor jest zawsze uprzejma, poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko tłumaczy, a jej inteligencja i ogromna wiedza budzą pełen podziw. Jest znakomitym naukowcem, ale jeszcze lepszym lekarzem dla którego pacjent jest najważniejszy.

Nie znam lepszego specjalisty, który z taką pasją i poświęceniem pomagałby innym - kultura, kompetencja i wielka chęć pomocy. Pomoga innym nawet kosztem swego wolnego czasu. Dziękuję, A.

Oddanie wszelkich umiejętności na rzecz pacjenta, na rzecz leczenia, a potem jego skutków i prowadzenia w czasie chorobie są tak wielkie, że trudno znaleźć słowa. Pełny profesjonalizm. Wielka wiedza. Wielkie umiejętności. Wielkie oddanie i serce. Jasne i klarowne diagnozy, analiza wszystkich faktów, słuchanie pacjenta i wskazywanie sposobów rozwiązywania łącznie z analizą wcześniejszych diagnoz. Poświęcanie czasu własnego dla pacjenta. Konsekwencja w leczeniu. Chce się zdrowieć przy takim CZŁOWIEKU bo budzi nadzieje i siłę.