Również mogę jak najbardziej polecić Panią Doktor. Byłam u niej pierwszy raz ze zdiagnozowanym PCOS. Wprawdzie koszt wizyty to 150 zł, ale na zdrowiu się nie oszczędza. Pani Alicja tłumaczy dokładnie wszystkie zawiłości, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo uprzejma i delikatna, nie spieszy się, nie pogania, jeśli czegoś nie rozumiesz- wytłumaczy. Sprzęt, na którym pracuje jest nowoczesny, nie ma słowa o tym, że czegoś nie widzi na USG, bo aparat jest już "dość stary" ( a z tym się niestety dotychczas spotykałam). Można skorzystać z jednorazowych spódniczek i kapci. Wyszłam stamtąd z bardzo pozytywnym wrażeniem, zwłaszcza, ze Pani Alicja uspokoiła mnie co do moich problemów zdrowotnych. Okazały się mniej straszne, niż mi się wydawało i w czym utwierdzali mnie inni lekarze. Szczerze polecam wizytę wszystkim tym, kobietom, które szukają u lekarza odpowiedzi na nurtujące je pytania i chcą się czuć komfortowo.

Pani Doktor Alicja przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia polipa z szyjki macicy. Polecam Panią Doktor wszystkim Paniom, które chcą uzyskać od Lekarza poczucia, że wszystko co jest zrobione dla nas i dla naszego zdrowia jest na najwyższym poziomie. Pani Doktor Alicja jest niesamowitą Kobietą , pełną ciepła , Jej spokojny głos sprawia że czujemy się bezpiecznie i że nic złego przy Niej się nam nie stanie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad, omówienie wszystkich etapów leczenia, zlecenie wszystkich niezbędnych badań. To pierwszy taki Lekarz o niezwykłym zaangażowanym podejściu do Pacjenta, jakiego spotkałam na swojej drodze " dbania o zdrowie". Bardzo dziękuję Pani Doktor .

Jestem pacjentką Pani doktor i nie znam takiego drugiego lekarza jak Pani doktor. Wielkie serce, zrozumienie, taktowność, profesjonalizm, delikatność. Można wymieniać w nieskończoność. Dzięki Pani doktor zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym i jestem szczęśliwa. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i czuję się bezpieczna.

Jeszcze nigdy nie udało mi się spotkać takiego wspaniałego,kompetentnego,delikatnego,uprzejmego,troszczącego się,godnego zaufania lekarza. Cieszę się,że dr Alicja jest moim lekarzem i polecam serdecznie. Koszt wizyty rzeczywiście może nie zachęcać ale osobiście uważam,że warto. Gabinet ginekologiczny oraz sprzęt pełen wypas,przemiła atmosfera i najlepsi lekarze. Można zarezerwować wizytę o każdej porze. Potwierdzenie i przypomnienie o wizycie dostaje się sms-em i e-mailem. Sylwia

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam kontakt w życiu. Prowadziła moją ciążę w sposób doskonały, tak, że czułam się bezpieczna o siebie i maleństwo. W ostateczności uratowała życie mojemu dziecku kierując mnie w ostatniej chwili na cc, które sama przeprowadziła. Po tygodniu czuję się bardzo dobrze, dzieciątko przy porodzie otrzymało 10 pkt a sam zabieg przez obecność Pani Doktor był mniej stresujący. Polecam z całego serca. Takich lekarzy jak Pani dr Halbersztadt spotyka się tylko raz w życiu.

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu..Pani ALicja prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

Wspaniała lekarka. Kompetentna, miła, cierpliwa, tłumaczy wszystko co robi podczas badania, co można odczuwać w związku z badaniem itp. Przekonałam się, że podczas wizyty u ginekologa można czuć się komfortowo. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!!!. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa ,życzliwa, sympatyczna, delikatna itp. Odpowie na wszystkie pytania, porozmawia jak kobieta z kobietą, nie zbywa człowieka, jak wielu lekarzy nawet prywatnie. Od niedawna zaczęłam chodzić do Pani Doktor, ale już wiem , że nie zamienię Jej na nikogo innego. Poza tym gabinet wyposażony w profesjonalny sprzęt, przytulny. Nie ma co się rozpisywać. Po prostu Lekarz rewelacyjny!!!!

Niesamowity lekarz! aktualnie prowadzi moją ciążę. Cierpliwa, miła, bardzo bardzo delikatna, kompetentna. Na pytania odpowiada wyczerpująco, nie okazuje zniechęcenia. Sprawia że czuję się bezpiecznie i komfortowo, wzbudza zaufanie. Jeżeli czytasz ten komentarz ponieważ szukasz dobrego ginekologa,masz złe doświadczenia i zwyczajnie boisz się pierwszej wizyty to na prawdę idź Kobieto do dr Halbersztadt, a zaczniesz umawiać się na wizyty z przyjemnością.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

Radosław Blok

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław