dr n. med. Alicja Hebda-Szydło

Endokrynolog, Diabetolog

2,5

Pani doktor poświęca swoim pacjentom zdecydowanie za mało czasu - ilekroć u niej byłam, wizyta nie trwała dłużej niż 3,4 minuty. Jej "konkretność" jest wynikiem raczej powierzchownej diagnozy (opiera się na wynikach z wyrywkowych badań) niż głębszej analizy. Być może pani doktor ma dużą wiedzę, jednak na pewno nie potrafi jej przekazać pacjentowi podczas ekspresowej porady, mówi bardzo skrótowo, nie dopytuje się, ponadto jest bardzo obcesowa w obejściu z pacjentami, traktuje ich z góry i ma się wrażenie, że jak najszybciej chce się ich pozbyć z gabinetu. Zdecydowanie nie polecam, szczególnie jeśli ktoś ma skomplikowane schorzenie, wymagające szczegółowego przeanalizowania i przyglądnięcia się z wielu stron i jeśli komuś zależy na empatycznym i cierpliwym lekarzu.

Zartuje sobie z ludzi miała zarejestrowanych wiele osób w Klęczanach ale to były osoby na NFZ i zapewne jej się nie opłacało przyjechać nioe było informacji o tym nawet pacjenci przyjechali a jej nie było, W podegrodziu z koleji podobno miała przyjmować na NFZ a potem okazało się że prywatnie przyjmuje z tym że też przyjeżdża jak jej się opłaca czyli jak są pacjenci - odwołuje jak się okazało wizyty bez informowania pacjentów, pani dr chyba jest tak wspaniała w Krakowie że aż musi kombinować na wioskach aby zarobić bo w końcu niby ciemni ludzie to sie nie połapią.

Pani Doktor traktuje pacjentów "po łebkach", łatwo wyśmiewa, za to znacznie trudniej przychodzi jej postawienie diagnozy. Zdecydowanie - nie polecam.

Wysokiej klasy specjalista, bardzo kompetentna, niezwykle miła, ciepła i serdeczna, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania pacjenta, traktuje go życzliwie i uprzejmie. Do takiego lekarza chodzi się z przyjemnością i ma się do niego zaufanie. Polecam !!! Anna Łukasik