dr Alicja Hess-Leońska

Psychoterapeuta

Moja terapia u Pani Alicji trwała 2,5 roku i był to czas mojego odrodzenia. Empatyczna, wspierająca, dogłębnie rozumiejąca Towarzyszka mojej przemiany pomogła otworzyć się, zrozumieć i przepracować rzeczy, z którymi nie umiałam sobie poradzić. W trakcie terapii odkryłam nie tylko drzemiącą we mnie siłę, ale też kreatywność, która dziś daje mi wielkie szczęście. Dzisiaj z trudem przypominam sobie tę roztrzęsioną, nie umiejącą usiedzieć w miejscu, zapłakaną osobę, jaką byłam na pierwszych spotkaniach - i to jest najlepsze świadectwo tego, jak długą i piękną drogę pokonałyśmy razem. Jestem dozgonnie wdzięczna za ...

Jestem dozgonnie wdzięczna za pomoc, niezwykły profesjonalizm, ogromną kulturę i głębokie zrozumienie. To wielki dar.

Jeśli potrzebujesz pomocy - nie wahaj się!
Pani Alicjo, tęsknię za Panią.

Pani Alicja-Hess Leońska uratowała mi życie, za co będę jej dozgonnie wdzięczna. Przyszłam do niej zdruzgotana, załamana, bardzo nieszczęśliwa i zagubiona. Tliła się we mnie jakaś ostatnia iskierka, maciupeńka iskierka życia. Płakałam, szlochałam... Ledwie mówiłam... Czułam, że ta kobieta skupia na mnie swoją serdeczną uwagę... Jestem taka szczęśliwa, że pomogła mi odzyskać siebie. Stanąć na nogi. Zrozumieć. I urodzić się na nowo.

Dziękuję serdecznie Pani Alicji za pomoc. Bardzo polecam panią Doktor. To moja wykładowczyni z uniwersytetu sprzed lat, którą dobrze zawsze wspominałam. Po wielu latach, kiedy jestem już teraz w zupełnie innym momencie życia, mam męża i dwójkę dzieci znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej i pomyślałam o Pani Alicji, że ona może mnie zrozumieć i pomóc. I rzeczywiście, wyszłam po wizycie i poczułam ulgę, jakby ciężar mi spadł!!! przede mną ważne decyzje, ale mam w swojej terapeutce wsparcie i mogę liczyć na jej dojrzałość, mądrość i profesjonalne wsparcie. Dziękuję!

Co roku zapadałam się w sobie, było bardzo depresyjnie, traciłam zapał do życia, mojego małżeństwa i pracy. Na jesieni tamtego roku trafiłam do dr Alicji i wreszcie odetchnęłam z ulgą. Nie wiedziałam jak to będzie, czy w ogóle ktoś może mi pomóc? Bałam się terapii, bałam się, że nie zaufam, po miesiącu zdezerterowałam, bo to już nie były przelewki, byłam co raz bliżej siebie...po kilku tygodniach wróciłam i na dobre osadziłam się w terapii. Na szczęście już się nie boję, odkrywam siebie i czuję, że będzie dobrze.

Trafiłem z lękami. Myślałem że już nie ma wyjścia. Dziękuję za pomoc.

Trafiłem z lękami. Myślałem że już nie ma wyjścia. Dziękuję za pomoc.