lekarz Alicja Jarzynowska

Pediatra

Pani Doktor z prawdziwego powołania. Zawsze ma czas wysłuchać co dolega jednemu lub drugiemu synkowi i potrafi powiedzieć co robić. Przy każdej wizycie bada chłopaków komleksowo i nie skupia się tylko na akurat bolącym miejscu czy jedynie objawach. Przekazuje swoje spostrzeżenia odnośnie każdego aspektu zdrowia i funkcjonowania dziecka a same dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor a ja ufam jej zaleceniom, gdyż od ponad 3 lat zawsze trafia w tzw. 10. Fantastyczny specjalista, który na prawdę podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Pani doktor na 6.Nie spotkałam się z tak miłym lekarzem który odpowie na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśni.Nie szprycuje antybiotykami jeżeli trzeba przyjedzie w ramach tej samej wizyty.Można na nią liczyć o każdej porze, nawet w święta i niedziele jeżeli jest taka konieczność.Plus, że przyjmuje w gabinecie cena 70zł,ale przyjedzie na wizytę domowa 100zł.Poleciła mi ją znajoma gdy synek miał miesiąc czasu i chorował .Przyjechała do domu a potem dzwoniła upewniając się ,że jest wszystko jest ok.Ma podejście do dzieci .Zdarzyło się ,że przyjechała w Boże Ciało jak synek poważnie zachorował.Z całym sercem polecam ją innym mamą.

naprawdę polecam, jeżdżę do Pani Doktor z moimi dziećmi od ponad roku i za każdym razem naprawdę można na nią liczyć,a jej zalecenia przynoszą dobre efekty

Pani dr Alicja szczegółowo zbadała Jasia, doradziła, zaleciła, dodatkowo poradziła odnośnie czynności na jaki trzeba zwrócić uwagę w nadchodzących etapach rozwojowych - polecam.

Bardzo kompetentna i mila pani doktor - mimo soboty, poznej godziny i zmeczenia jezdzeniem do pacjentow od samego rana - zachowala mase cierpliwosci i pelen profesjonalizm. Odpowiedziala na kazde nasze pytanie a oprocz glownego pacjenta zbadala cala czterosobowa rodzine poswiecajac nam tyle czasu ile potrzebowalismy. Polecam z calego serca.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8