lekarz Alicja Juchimiuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,6
1,5
1,5

Jak taki człowiek może pracować z chorymi ludźmi? Totalna znieczulica. Brak szacunku do człowieka. Lekarka opryskliwa, nerwowa i nie miła. Nie polecam. Ta Pani nie powinna pracować w służbie zdrowia!!!

Dzieckiem w ambulatorium to i być może zajęła się w końcu rzeczowo, ale jej podejście, odzywki, komentarze pozostawiają wiele do życzenia, najchętniej złożyłbym na nią skargę, ale pewnie to strata czasu i szkoda nerwów.

NIE POLECAM! Dziecko przyszło z bólem ucha. Pani doktor kazała wziąć ibuprom, następnie złapała i bardzo mocno przycisnęła skrawek ucha, potrząsając głową. Nie chciała puścić. Jako rozpoznanie choroby napisała "zapalenie spojówek". To sadystka, nie lekarz. Dziecko będzie miało uraz do tej pani do końca życia. Ja zresztą też. ODRADZAM

niekompetentna,arogancka ,nieetyczna,wręcz wrogo i agresywnie nastawiona do ludzi i dzieci,widac ,ze to chciwa kobieta ,jest na emeryturze,a jeszcze siedzi w przychodni na parkowej,oprocztego jest na kontrakcie z ambulatorium na warszawskiej.odradzam wręcz ostrzegam to niedouczone babsko szkodzi ludziom.

jedynie prosektorium jest adekwatne co do umiejetnosci i podejscia tej pani podczas skladania skargi na ta pania uslyszelismy ze nie ma chetnych na jej stanowisko

TAKIE COŚ BO INACZEJ NIE MOŻNA NAZWAĆ TEJ OSOBY TO NAWET MUCHY BYM NIE DAŁ DO LECZENIA BO BY NIE WEIDZIAŁA CO ZROBIĆ. KATYGORYCZNIE ODRADZAM JAK ZOBACZYCIE TĄ OSOBĘ W AMBULATORIUM MOŻNA SMIAŁO WRACAĆ DO DOMU BO NIE DOŚĆ ŻE NIE POMOŻE TO ZASZKODZI MIAŁEM DO CZYNIENIA 2 RAZY I O 2 ZA DUŻO. CZASY GDZIE TACY LUDZIE SKOŃCZYLI STUDIA ZA KARTON FAJEK I WODKĘ JUŻ MINEŁY TYLKO NIESTETY DALEJ PRZYJMUJĄ ZE SWOJĄ MARNĄ WIEDZĄ I ZAANGAŻOWANIEM PACJENTÓW TRAKTUJĄC ICH JAK PISALIŚCIE WCZEŚNIEJ PRZEDMIOTOWO, A JAK TRAFICIE W NOCY JAK PANIUSIA ŚPI TO JUŻ WOGLE LEPIEJ NIE WCHODZIĆ BO SZKODA PODNOŚIĆ SOBIE CIŚNIENIE, GRATULUJĘ ZA TO PIELIĘGNIARKOM REWELACJA PODEJŚCIE ITD. PRZYTOCZĘ NA KONIEC OPIS PSEUDO LEKARZY PRZYCHODZI BABA DO LEKARZA A TEN PYTA COŚ DAWNO PANI U NAS NIE BYŁO NA TO BABA CHOROWAŁAM PANI DOKTOR.

zdecydowanie odradzam. trafiliśmy do pani doktor w ambulatorium. niestety chyba mieliśmy pecha bo akurat przeszkodziliśmy w pogaduchach. potraktowała nas jak intruzów i hipochondryków.

Pani doktor jak najbardziej mnie wyleczyła więc mogę Ją jak najbardziej polecić

Pani doktor jak najbardziej mnie wyleczyła więc mogę Ją jak najbardziej polecić