lekarz Alicja Kieres-Pawlik

Neurolog

Dzisiaj byłem u Pani doktor. Bardzo kompetentny i bardzo miły lekarz profesjonalista. Dzisiaj takich lekarzy że świeczką szukać. Polecam.

To jest prawdziwa dr.Quin. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w leczeniu i diagnostyce. Pełen profesjonalizm i dobroć.

Bardzo kompetentna, pomogła mi i mojej teściowej , miła, chętna do pomocy, nie zbywała, tylko nawet jeśli to juz nie był problem neurologiczny to skierowała na inny oddział. Polecam.

Pani Dr Kieres prowadzi mnie od 18 lat - pierwszy raz byłam na wizycie jako nastolatka. I zawsze czuję się jak pacjent nr 1. Profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu! Zawsze konkretna. A przy tym chodząca cierpliwość i dobroć. I jeszcze sama od siebie konsultuje z lekarzami innych specjalizacji różne możliwości leczenia w taki sposób, aby było jak najlepiej dla mnie. I pomimo tego, że nie mieszkam już w kraju od kilku lat, zawsze znajduje dla mnie czas, nawet w razie konieczności konsultacji telefonicznej. Prawdziwy lekarz z powołania.

byłam z ojcem u p.KIeres,potraktowała nas kompetentnie,była miła, cierpliwa,polecam