lekarz Alicja Kolber

2,9
2,6
2,5

Jestem pozytywnie zaskoczona panią doktor. To ginekolog z prawdziwego zdarzenia. Dokładnie mnie wysłuchała, oceniła sytuację, zbadała od A do Z i wdrożyła odpowiednie leczenie. Nie ukrywam, że wcześniej leczyłam się u innego ginekologa i nic nie pomogło, a dzięki pani dr w końcu pozbyłam się zapalenia. Dziękuję.

Jestem pozytywnie zaskoczona panią doktor.
To ginekolog z prawdziwego zdarzenia.
Dziękuję.

zołaza i jędza, opryskliwa i niemiła, lepiej się w ogóle nie oddzywać albo uważać na każde słowwo, wysłuchać i uciekać jak najdalej (oczywiście w przychodzi w ramach NFZ)

Pani doktor owszem podczas badania jest bardzo delikatna, ale wystarczy ze pacjent chce sie o cos dopytac a pani od razu krzyczy. Od trzech lat chodze do niej i z kazda wizyta odczowam coraz wiekszy stres i dyskomfort. Pani doktor idealnie umie wprowadzic pacjenta w stan zakłopotania czy wstydu... Podczas miesiaczek występował u mnie bardzo silny ból, Pani doktor przepisala mi leki. Podczas nastepnej wizyty wyznalam jej ze leki zadzialaly tylko podczas pierwszego stosowania, Pani doktor obruszyla sie i stwierdzila ze symuluje, bo przy moich tabletkach antykoncepcyjnych nie powinno mnie wgl bolec.... i na nic moje tlumaczenia. Zwiekszyla mi dawkę co również nie pomoglo. Nie zamierzam do niej wrocic

wiec tak ..powiem lecze sie u pani doktor kolber i chyba uciekne od niej..kiedy powiedzialam co mi dolega skierowala na badania ok tez bym tak zrobila..lecz przy tym mogla by dokladnie i spokojnie mowic a nie opryskliwie sie drzec.. kiedy badania zostaly wykonane przepisala lek i tak w kolo faszeruje lekami ,nie bardzo ufam zeby leki takie mogly zdzialac cuda rozne kobiety na forum pisza na dany typ leku coona przepisala ze nie jest to dobry wybor..hmm wybieram sie prywatnie...zobaczymy moze inny okaze sie lepszym byc...tak ze nie polecam tej pani doktor...

Witam. Jestem przyszłą mamą, od pół roku moim lekarzem prowadzącym BYŁA Pani Kolber, do czasu, gdy jej lekceważące podejście nie doprowadziło do tego że wylądowałam w szpitalu! Od początku ciąży moje złe wyniki moczu oraz moje skargi dotyczące bóli które odczuwam zostały zlekceważone! NIe doradzono mi nawet że mogę mieć problem z nerkami! Po trafieniu do szpitala w Wadowicach lekarze załamywali ręce nie rozumiejąc dlaczego mój lekarz tak zlekceważył moje objawy. Co do podejścia do pacjenta.. od pierwszej wizyty miałam przeczucie że nie przypadłam tej Pani do gustu. Na drugim badaniu USG nawet nie pokazała mi mojego bobasa. Jest niesympatyczna i opryskliwa, zrezygnowałam z prowadzenia ciązy u tej Pani ponieważ uważam że brak jej kompetencji i podejścia do pacjenta. Nikomu nie polecam!!!!

Nie jestem pacjentką p.doktor, ale czekajac kiedyś w poczekalni do innego ginekologa w przych. w Wadowicach bylam swiadkiem, jak niegrzecznie odniosla sie do pacjentki, nie wiem o co chodziło, ale jej podniesiony głos słychac było na korytarzu. Inna czekająca tam pani skwitowała tę scenę słowami, ze pani dr jest uprzekma tylko wtedy, gdy przychodzi się do jej prywatnego gabinetu.Nie chcę tej lekarki obrażać, ale kiedy wypadła z gabinetu z wściekła miną, wygladała jak jędza.

Długo wybierałam się po raz pierwszy do ginekologa, chciałam wybrać dobrego lekarza żeby się nie zraźić. Koleżanka poleciła mi właśnie dr Alicję Kolber. Po wizycie byłam mile zaskoczona, a nawet zadowolona. Polecam Panią doktor, jest prze miłą i prze sympatyczną osobą, badanie było tak delikatne że nawet nie czułam kiedy się skończyło.

Nie polecam tej panie doktor. Krzyczy na pacjentów i nie słucha co dolega pacjentowi.

Lekarz naprawdę godny polecenia... Pani bardzo indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki...

Lekarka jest bardzo nie uprzejma ,uważam że pacjent nie ma obowiązku posiadania wiedzy na temat swojej choroby i ma prawo zasięgnąć wiedzę od lekarza. Krzyczy na pacjentów wręcz ich obraża.Stwierdzenia typu-klamka jest po drugiej stronie lub wrzaski na kobietę w ciąży są chyba nie na miejscu