lekarz Alicja Kowacka

Pulmonolog

Kompetencja, kontaktowość, empatia. Wzór lekarza, niezmiernie dziś rzadki przypadek medyka z ludzką twarzą.

Kompetencja, kontaktowość, empatia.
Wzór lekarza, niezmiernie dziś rzadki przypadek medyka z ludzką twarzą.

Bardzo cenie sobie rozmowę z lekarzem i to u pani doktor jest jak najbardziej możliwe, wszystko za i przeciw spokojnie omawia . Trafność pomocy niezastąpiona. Dziękuję.

Bardzo Dobry Lekarz z dobrym sercem przy Pani Doktor czuję się spokojna wszystko spokojnie wytłumaczy . , Pacjent dla niej jest bardzo ważny ,nie jest obojętna .Cieszę się że spotkałam Z Panią Doktor Alicją jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko.żż

Sympatyczna Pani doktor,wytłumaczyła mi wszystko.Skierowała na odpowiednie badania.Polecam.