dr n. med. Alicja Kowalisko

Internista, Kardiolog

Mam wielki zal, do tej pani,bo z jej tytulem powinna sie zajac pacjetem ,ktory do niej przychodzi wolajac o pomoc , a ta zamiast jej udzielic je , to opowiada w trakcie wizyty o jej synu ,o jej zyciu . Po tej wizycie siostra moja odeszla , bo doktor jej nie udzielila nalezytego zainteresowania. Nie wysluchala jej , ze czuje sie zle ,ze jest slaba kierujac ja na badania wysilkowe na ktore nwet dojsc nie mogla.Gdyby na tej wizycie zbadala ja nalezycie w zamian rozmawiajac o jej zyciu , bo ...

Po tej wizycie siostra moja odeszla , bo doktor jej nie udzielila nalezytego zainteresowania. Nie wysluchala jej , ze czuje sie zle ,ze jest slaba kierujac ja na badania wysilkowe na ktore nwet dojsc nie mogla.Gdyby na tej wizycie zbadala ja nalezycie w zamian rozmawiajac o jej zyciu , bo jeszcze byl czas na to by ja wzmocnic , bo odeszla po miesiacu , ufajac jej ze zalecila dobrze zmniejszajac dawke lekow ,ale niestety pani doktor nie byla kompetentna wtedy , bo w ogole jej nie sluchala i zrobila duzy blad bo przez to moja siostra odeszla. Po wizycie zapytalam czy dostalas pomoc od doktor ,to opowiedziala , ze w ogole mnie nie sluchala tylko rozmawiala o swoich sprawach , o swoim synu.
Tak nie leczy lekarz , a juz nie napewno doktor nauk kardilogicznych !!!!!!!!!!!!!!

jeden z najlepszych lekarzy w moim życiu

jeden z najlepszych lekarzy w moim życiu

nie znam lepszego lekarz jestem pacjentem od osmiu lat

nie znam lepszego lekarz jestem pacjentem od osmiu lat

WSPANIAŁY LEKARZ.BARDZO TRAFNE STAWIA DIAGNOZY I CHCE PACJENTA WYLECZYĆ-POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ I POTRAFI TRAFNIE WYKORZYSTAĆ.JEST WZOREM PRAWDZIWEGO LEKARZA !!!pod względem medycznym i ludzkim

Potwierdzam opinię moich poprzedników. Lecząc się u Pani Doktor serce się uspokoiło i znowu potrafię cieszyć się życiem. Trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Czego nie mogłam doświadczyć lecząc się wcześniej u innych lekarzy. Serdecznie polecam.

W 1989 miałam operację serca. Jest moim lekarzem prowadzącym od niemal 20 lat.Była ze mną w najtrudniejszych chwilach: w czasie ciąż i załamań spowodowanych uporczywą arytmią. Zawdzięczam jej niemal całe swoje normalne, codzienne życie. Gorąco polecam.

bardzo dobry lekarz poswieca duzo czasu pacjentowi.

bardzo dobry lekarz poswieca duzo czasu pacjentowi.

Znakomity lekarz, szczerze polecam wspaniala Pania Doktor.

Znakomity lekarz, szczerze polecam wspaniala Pania Doktor.

zdecydowanie polecam.Bardzo dobry kontakt z pacjentem,duza kompetencja oraz bardzo dobre podejscie do pacjenta.

znakomity lekarz, wspaniały kontakt z pacjentem, polecam

znakomity lekarz, wspaniały kontakt z pacjentem, polecam