mgr Alicja Kowalska

Psycholog

naprawdę polecam ta młodą osobę o tak zawodowym i ludzkim podejściu do wykonywanej pracy na rzecz społeczeństwa.

Polecam terapię u p. Alicji. Chodziłam do niej do przychodni "Pod Bocianem", teraz chodzę prywatnie, na stałe (w sumie leczę się u p. Alicji od ok. 3 miesięcy). Terapia dużo mi dała. Czuję się o wiele lepiej, mam większą motywację do życia. P. Alicja bardzo uważnie mnie słucha, pomaga mi w rozumieniu, co się ze mną dzieje i z czego wynikają moje objawy depresyjne. Jedyny minus - ma taki "młodzieżowy" styl bycia. Niektórym może to nie pasować, ale mi odpowiada :)

Wciąż poszukujesz "Psycholog Pruszków"?

Sławomir Walendzik

Psychoterapeuta