lekarz Alicja Kubiak

Dermatolog

Pani Doktor Alicja Kubiak to jeden z najwspanialszych ludzi jacy mogą trafić się człowiekowi w życiu. Zawsze profesjonalne, empatyczne i rzetelne podejście do pacjęta. Choruję na łuszczyce 18 lat i musze powiedzieć że zawsze mogłem na nią liczyć .Nawet w najgorszych chwilach z chorobą pomagała jak tylko potrafiła. .

Cudowna Pani doktor . Jestem bardzo zadowolony z wizyty . Pani doktor to przemiła osoba , poświęciła mi bardzo dużo czasu , przebadała , wszystko dokładnie wyjaśniła i odpowiedziała na każde z moich pytań . Polecam z całego serca .

Szczerze polecam. Pani doktor od razu po zobaczeniu zmian u dziecka rozpoznała chorobę. Dokładnie wyjaśniła na czym polega i jak leczyć . Bardzo miła w stosunku do dzieci. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Widać że zna się na tym co robi , ma wiedzę .

Pani doktor bardzo przyjazna, rozumie pacjenta, stara się dobierać leki bardzo starannie i dokładnie. Przyjemna w kontakcie, traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jakiś "przypadek", jestem bardzo zadowolona z pracy jaką pani doktor wykonuje! Szczerze polecam

Pani doktor kompletnie zbagatelizowała mój problem. Potraktowała mnie wręcz jak panikarę i hipochondryka. Widocznie nie radzi sobie z niczym bardziej skomplikowanym od trądziku i mój problem ją przerósł. Spodziewałam się chociaż odrobiny zaangażowania. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor jest niemiłą osobą. Przyszłam do nie prywatnie, prosiłam , aby mnie przyjęła, ponieważ dziecko było bardzo chore, a Ona stwierdziła, ze o 11 wychodzi i absolutnie Nas nie przyjmie. Byłam zdruzgotana tą sytuacją. Pani Doktor , gdzie Pani godność?!!!

Pani doktor Kubiak jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem, polecam ją wszystkim moim koleżankom jak i wam drodzy internauci.

prawdziwy lekarz w powołania! po raz kolejny nie zawiodłem się, polecam 100%

prawdziwy lekarz w powołania! po raz kolejny nie zawiodłem się, polecam 100%

to jest lekarz, zawsze wrócę w razie potrzeby pani Alu

to jest lekarz, zawsze wrócę w razie potrzeby pani Alu

Poleca. Doktor kompetentna, obejrzała zmiany, wytłumaczyła na czym polega choroba, jakie są metody leczenia, jakie konkretnie leki są do wyboru. Na koniec Pani doktor dała kilkanaście próbek wszystkiego co możliwe - od emulsji do mycia, przez kremy, do fluidu:)