lekarz Alicja Lipkowska-Zagrajek

Laryngolog, Pediatra

MEGA POZYTYWNY LEKARZ!!!!!!!! Wogóle nie rozumiem negatywnych wypowiedzi pacjentów!Powinni sie wstydzić, gdy byli w potrzebie to wiedzieli gdzie się udać?! W pewną sobotę wybrałam się do mojego rejonowego pediatry ponieważ moje miesięczne dziecko dostało bardzo dużego kaszlu. Lekarz stwierdził, że małe dzicie-i tu uwaga:TAK MAJĄ!!!No i w nocy zaczęło się!Stan dziecka pogarszał się z godziny na godzinę, zatkany nosek, "charczenie" i nocka z głowy. W niedzielę z samego rana zadzwoniłam do pani Zagrajek bez jakichkolwiek pytań poprosiła żebym przyjechała. Przyjęła mnie bardzo miło u siebie w domu w gabinecie. Okazało sie że mój synek ma ostre zapalenie oskrzeli. Nie było innego wyjścia mały musiał dostać zastrezyki, jeden od razu podała mu pani doktor. Dziecko przespało całą noc. Rano był już spokojny, mógł swobodniej oddychać po trzech dniach było już super!!!Żałuję że nie poszłam do dyrekcji ośrodka zdrowia w Kielnie żeby zaskarżyć lekarza rejonowego o nieudzielenie mi jakiejkolwiek pomocy ibrak kompetencji! Do pani Zagrajek jadę zawsze z uśmiechem na twarzy i ze spokojem ducha. Wiem że moje dziecko jest w dobrych rękach. Jeszcze nigdy pani doktor nie odmówiła mi pomocy, nieważne czy to święta, sylwester...Bardzo polecam lekarza!Warto leczyć się u specjalistów którzy mają do tego powołanie!!!!!!POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!MIESZKANKA OKOLIC WEJHEROWA

Pani Doktor naprawdę godna polecenie. Nie jest prawdą, że jest miła tylko dla osób zamożnych. Leczy od lat moje córki i jak były malutkie i bardzo chorowały, często nie liczyła w ogóle za wizyty, albo liczyła za jedną. Leki są wypisywane drogie, ale za to działają od razu. Już nie raz uratowała nas przed szpitale. Moją siostrę też leczyła za pół darmo, bo widziała, że kasy nie mamy, a dzieci dużo. Lekarz z sercem i powołaniem. Dziękujemy Pani Doktor.

Jedyny lekarz w Leborku reszta to lepiej nie mówić.Zawsze można na nią liczyć. Wysłucha pacjenta i rozumie obawy.Skutecznie leczy mojego syna od 11 lat a nie jest on łatwym przypadkiem.DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR.

Kiedy inni lekarze umywali ręce i wysyłali nas do szpitala, Pani doktor zajęła się naszą córeczką w domu, bardzo fachowa pomoc i mało tego, właściwie pomogła nam całodobowo. To jedyny lekarz, który jest tak oddany pacjentowi. LEKARZ Z POWOŁANIA !!

Miła i uprzejma- to trzeba przyznać. Ale uważam, że przepisuje wyłącznie drogie leki i w dużych dawkach. Prawie każdemu po kolei daje zastrzyki, może współpracuje z apteką?

bardzo sympatyczny lekarz. Wiele razy pani doktor pomogła. Zawsze gotowa przyjąć na wizytę

Od lat pomaga moim dzieciom w brdzo trudnych momentach. Wtedy, kiedy jest naprawdę źle - zawsze możemy liczyć na konkretną i profesjonalna pomoc.

Calkiem sympatyczna Pani Doktor. Zdecydowanie polecam pacjentom z blahymi chorobami.

polecam poniewaz lecze sie u pani doktor od 10 lat i nie mam zastrzezen.

polecam poniewaz lecze sie u pani doktor od 10 lat i nie mam zastrzezen.

do wizyty u pami Zagrajek zazwyczaj nie dochodzi, poniewaz ludzie z mniej zasobnym problemem nie maja szans a zwlaszcza ci z malymi dziecmi ktorzy nie moga siedziec tam na podlodze( nie ma lawek),od 7.30 rano. lekarz bez powolania. Maz leczyl sie prywatnie na zatoki przez rok, a okazalo sie to alergia na kurz zdecydownie nie polecam, lekarz z sercem tylko dla zamozniejszych

lekarz bez powolania.
Maz leczyl sie prywatnie na zatoki przez rok, a okazalo sie to alergia na kurz
zdecydownie nie polecam, lekarz z sercem tylko dla zamozniejszych

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lębork"?

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13

Masztowa 8a
81-001 Gdynia
al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork
Jodłowa 10