lekarz Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Endokrynolog

2,9
2,6
2,6

Potwierdzam wypowiedzi moich poprzedników i NIE POLECAM. Dziwię się tylko że takiemu lekarzowi nie wstyd tak traktować ludzi.Oby kiedyś też nie został tak potraktowany.

Leczę się u Pani dr. Alicji od kilku lat. Wizyta składa się z USG, kontrola wyników, recepta, opłata. Nigdy nie usłyszałam konkretnej porady, a wiem że styl zycia, dieta, suplementacja ma ogromny wpływ na zdrową tarczyce. Gdy zadałam kilka pytań na temat diety i eliminacji glutenu i laktozy powiedziala żebym nie czytała brukowcow i wręcz poczułam zdenerwowanie ze strony P. Dr.. Pomimo wyników w normie dostałam większa dawkę leku.... oczywiście nie wykupiłam, biorą stara dawkę plus dieta i ruch i zobaczę jakie efekty, oraz szukam endokrynologa w Poznaniu.

Po 3 latach bezowocnego leczenia trafiłam do Pani Doktor. I dopiero od niej dowiedziałam sie na co choruję. Inni lekarze postawili złe diagnozy. Załuję, ze poszłam tak późno ! Pani Doktor może i nie jest szczególnie wylewna i przesadnie miła ale przeciez nie jesteśmy tam na towarzyskiej wizycie i kawce. Na plotki umawiam sie z koleżankami. Z lekarzem na omówienie choroby i metodzie leczenia. I Pani Doktor znakomicie spełnia swoja rolę. Wizyta trwała około 30 minut co uwazam za czas w zupełności wystarczający. Polecam jak najbardziej !

Zdecydowanie nie polecam! wizyta 150 zł i nic kompletnie nic poza recepta. zero zainteresowania, tylko kontrola wyniku. Zero jakiejkolwiek rozmowy, nic nie tłumaczy.

Pani Doktor jest niemiła, nieco wyniosła, potraktowała mnie pobieżnie, nie wyjaśniając istoty problemu zdrowotnego. Ważne dla pacjenta pytania i wątpliwości traktuje z pobłażliwym uśmiechem. Nie polecam tej Pani- szkoda czasu i funduszy, ponieważ oprócz recepty, wizyta u Niej nic nie wnosi. Stwierdział że skoro tyle czasu już choruje na Hashimoto powinnam sama sobie sprawdzać poziom tsh i zmieniać dawki hormonów.

Lekarka tragiczna!!! sprawia wrażenie poirytowanej , trzęsą się jej ręce i mamrocze coś pod nosem. Czyżby nadczynność tarczycy? Wysznam z gabinetu w szoku! Jak Mozna tak traktować pacjentów😯Pani doktor ogarnij się, to nic ze Gorzów to dziura i mała konkurencja jak Ci nie wstyd tak traktować ludzi😕 nawet dla swojej satysfakcji bądź dobrym lekarzem bo dobrze wiesz ze i tak Ci którymi tak gardzisz przyjdą bo jest kiepsko z endokrynolog amortyzatory w Gorzowie. Ja wolę je ha Szczęści lub Poznań ni być tak traktowana.

Nie jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor, Na wejściu wyciąga druczek "kasa przyjęła" mimo 5 letniego leczenia, nadal nie wiem co tak dokładnie mi dolega. Mam porównanie, ponieważ zaczęłam leczyć się u endokrynologa w poprzednim miejscu zamieszkania i wiem jak należałoby podchodzić do pacjenta. U Pani Łucji przychodzę z pogarszającymi się wynikami i jedyne co dostaję w zamian to recepta i informację dla lekarza rodzinnego o zwiększonym dawkowaniu. Na każdej wizycie robione mam USG ale nigdy nie dowiedziałam się co z niego wynika. Na problemy z metabolizmem niestety nic nie poradzi. Dla Pani Doktor liczy się wynik TSH, jakiekolwiek objawy utrudniające bądź obniżające jakość życia pacjenta jej kompletnie nie interesują. Po wizycie wychodzisz biedniejszy o 100-130zł, z narastającą frustracją, nadal ciągle zmęczony, blady, opuchnięty, bez energii i coraz częstszymi atakami złości. Niestety nie ma na kogo za bardzo wymienić Pani Łucji :/

Lekarka jest tragiczna, tak samo jak jej mąż. Zgadzam się z opiniami, że jest arogancka i bezczelna. Widocznie ma to po swoim mężu, który także pacjentki traktuje tak jak na lekarza nie przystało. NIE POLECAM ANI JEJ, ANI TYM BARDZIEJ JEGO!!!!!!!

ja mialam tak ze poszlam i powidziano mi tak samo jak osobie wypowiadajacej sie nizej.. rowniez nie polecam

Pani lekarz jest straszna...rok temu do niej chodzilam, przestałam jak mi powiedziala że mam przestać jeść żeby schudnąć a torbiele którem mam na tarczycy o niczym nie świadczą. Poszłam do innego lekarza okazało się że mam niedoczynność. Pani doktor nie polecam !