lekarz Alicja Nalezniak

Wenerolog, Dermatolog

Uważam, że dr jest bardzo życzliwą osobą a to jest znacznie ważniejsze niż pieniądze szczególnie jeśli przychodzi się w bardzo kiepskim nastroju na rozpoznanie. Polecam

Skutecznie leczy trądzik .Byłem leczony przez innych lekarzy i poprawa była chwilowa.Mama zdobyła namiary pani doktor przyjmowała wtedy w szpitalu w Zagórzu.Poszedłem z mieszanymi uczuciami a po pól roku trądzik zniknął na stałe.

Musze napisac ze pani Dr jest osoba na podziw spokojna i co wazne potrafi sluchac z czym pacjent do niej przyszedl i co tu duzo pisac zna sie na tym co robi dzieki niej mam zdrowa corke juz myslalam ze nie ma dla niej szansy a jednka po kilku miesiacach dzieki pani Dr jestesmy szczesliwe .JAGODA

Lekarz ktoremu mozna zaufac.Trafnie stawia diagnozy,cierpliwy,pomogl mi bezapelacyjnie.Polecam.Mariusz.