lek. dent. Alicja Niepołomska

2,4
2,1
1,4
1,9

omijać z daleka te babe poczekałem w kolejce i w ramach świadczenia nfz raczyła mnie przyjąć ale musiałem uciekać z fotela jak bez żadnego znieczulenia próbowała borować niestety to było nie do wytrzymania i musiałem przerwać jej znęcanie i wyleczyć zęba prywanie u innego stomatologa

NIE POLECAM! SKANDAL! Byłam z bolącym zębem na NFZ, powiedziała, że nie podejmie się leczenia bo NFZ dostaje 2 złote za zęba, którego bakterie i smród musi wąchać. Obraziła mnie i wysłała do poprzednich dentystów! Przestrzegam! Dziwię się, że NFZ ją utrzymuje!

Pani, która ma charakterek, marudna, ale uratowała mi zęby spaprane przez innych, dodatkowo delikatnie obchodzi się z pacjentem i zna się na rzeczy.

Boruje mi 2miesiące te zeby, które mnie nie bolą! Naciąga NFZ a ja dalej cierpie.Nie mam nerwów 4-ry wizyty a ząb dalej jest nieleczony i boli! Leczy zęby te,które jej pasują. Zamiast borować i dać plombe dała mi paste na nadwrażliwe zęby!

Leczy zęby te,które jej pasują.
Zamiast borować i dać plombe dała mi paste na nadwrażliwe zęby!

nie polecam pani doktor. nie ma podejścia do pacjenta

nie polecam pani doktor. nie ma podejścia do pacjenta

JEDNYM SLOWEM LECZY CO I KIEDY CHCE NIE POLECAM WYDZIERA SIE I NIE SLUCHA.

JEDNYM SLOWEM LECZY CO I KIEDY CHCE NIE POLECAM WYDZIERA SIE I NIE SLUCHA.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic pozotywnego o tym lekarzu..Co prawda byłam u niej tylko raz ( za dużo o ten raz).Ogólnie nie potrafię stwierdzić czy dobrze leczy czy też źle...ale jej zachowanie w trakcie wizyty było wg mnie skandaliczne...Jest niewychowana, bezczelna i sadzę że nie patrzy na dobro pacjenta, lecz na super nowe, świetne sprzęty w jej gabinecie....

Polecam tego stomatologa,pomimo wiecznych kolejek, opłaca wyleczyć tam wszytskie zęby. Pani lekarz jest bardzo dokładna, kompetentna, ale trochę pokrzyczy jak trzeba. Uważam, że ma poprostu zbyt dużo na głowie,spieszy się, dlatego nie ma całkowitej 5. Przyjmuje też na NFZ