lekarz Alicja Oleszczuk-Milczek

2,5
2,5
1,5

Jak koleżanka poniżej, absolutnie nie polecam, nigdy wcześniej nie spotkałam tak obojętnego lekarza,,,zero pomocy, zero zainteresowania... a ciąża w życiu nie prowadźcie jej u niej, przestrzegam... Naprawdę, mnie potraktowała jak jakiegoś intruza...olała totalnie moją kruszynkę, nawet usg nie potwierdziła, czy jest ok (kazała mi pracować a jestem po amputacji szyjki!).Masakra.Bezduszna i w ogóle powinna już skarpetki na drutach robić w domu...A te pierścienie no no racja...okropne...szkoda, że po badaniu jeszcze kanapki w rękę nie wzięła...Mam do niej straszny żal... i moja noga nigdy u niej nie stanie...Znajomi też mi ją odradzali, ale cóż jak się sama nie sparzę to nie wierzę, taka już jestem.

Raczej nie polecam, bylam u pani dr jakis czas temu, niezbyt mila, nie mozna sie nic dowiedziec, wypisuje tylko recepty, a badanie o zgrozo przeprowadza ze wszystkimi pierscionkami (ogromnymi) na palcach, po co zdejmowac?