Na wstępie napiszę tak: nie chodzę zbyt często do lekarza co 2-3 lata jak już muszę się wybrać to przeważnie ze "skręcenie złamanie zwichnięcie " z katarem i przeziębieniem sam sobie radzę . Z tymi wyżej wymienionymi problemami z kończynami zawsze chodziłem w jedno miejsce na ul. Białówny do rejestracji" panie to tam chyba pomyliły miejsce pracy w przychodni z planem filmowym "Misia" Barei chamstwo w państwie . Pierwszy raz od dawna został potraktowany jak człowiek i jak pacjent który potrzebuje pomocy na ul Radzymińskiej 16 nejpierw rzetelną i miłą obsługą przez trzy panie w okienku rejestracji następnie pani doktor choć miała już pacjentów do końca dnia to mimo wszystko zgodziła się mnie przyjąć. Rękę miałem spuchniętą i bolącą pani doktor spytała o przyczyny wysłuchała obejrzała postawiła diagnozę wypisała receptę powiedziała jak je przyjmować i podkreśliła żeby uważać , a wszystko to ze spokojem i uprzejmością jakiej do tej pory nie znałem . Po trzech dniach kuracji lekami obrzęk znikł ból minął a zapalenie stawu nadgarstka prawego zniknęło.wysłuchać ,spojżeć i ocenić postawić odpowiednią diagnizę ,lekarz jakich mało jeszcze raz dziękuję . Pan z brodą.

Wysoka kultura osobista i fachowość to cechy dr Prokop, szkoda ze w przychodni rejestracja graniczy z cudem..

Gorąco polecam. Zdecydowanie najrozsądniejsza ze znanych mi lekarek rodzinnych w sprawach diagnostyki i leczenia, b.dobre podejście do pacjentów, interesuje się nimi także po ich wyjściu z gabinetu a to rzadkość wśród lekarzy.

Najlepszy lekarka, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia - zawsze gotowa do pomocy, przejęta, zaangażowana, zainteresowana. Wszystkie badania, konsultacje, pełna diagnostyka sprawnie zorganizowane. Doprawdy nie potrafię wyobrazić sobie lepszej opieki.

Wspaniały lekarz z dużą wiedza, zawsze usmiechnieta i dostepna, daje z siebie 200%. Pomoga mnie i mojej ciezko chorej mamie , nigdy nie odmawia pomocy. Pozdrawiam Karolina Maziarz.

Wiele już napisano, dodam tylko że ma bardzo dużo kontaktów do lekarzy specjalistów co jest dużym ułatwieniem , lekarz na 5, tyle w temacie

Bardzo życzliwa i cierpilwa pani doktor,zawsze znajdzie czas na przyjęcie "dodatkowego" :) pacjenta. Jeśli mam problem zdrowotny - to tylko do Niej idę.

Wspaniała lekarka!!!!!!! Leczę się u Pani doktor od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze uśmiechnięta,ciepła i bardzo dokładna.

Widać że kocha swoją pracą,można do niej przyjść z każdym problemem zawsze znajdzie czas aby wysłuchać i doradzić.

Konkretna kobieta, mówi jak jest, nie narzuca się, pyta, słucha tłumaczy. Polecam wszystkim pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Białystok"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok