lek. med. Alicja Rurańska

Dermatolog, Wenerolog

1,7
1,8
1,6

Niestey jestem bardzo zawiedziona, zachowanie jak i wyjasnienie co do choroby żadne !!!!. Po jednym dniu po wizycie musiałm lecieć do innego dermatologa i wyjaśnić czy skutki są normalne. Nie musze się na tym znać ale doktor powinien mi wyjaśnić jaki jest przebieg gojenia po wymrażaniu. Wygklądało to strasznie a ja nie wiedziałam, ze tak powinno wyglądać - wspomnę,że chodzi tu o 7 letnie dziecko.

Zgadzam się z poprzednimi wpisami.Niemiła,oschła,synek cały czas płakał.Przepisała te same leki co poprzedni lekarz (chociaż mówiłem,że nie pomagają).Nie polecam

masakra, nic nie mówi, można pytać ale i tak nieodpowiada, siedzi w gabinecie jak by za kare, niepolecam w żadnym wypadku

nie polecam nic konkretnego nie powiedziała a wdodatku strasznie niemiła .nic od siebie niemożna powiedzieć.leki które dała wogule niepomagaja.koszmar sa lepsi lekarze.