dr hab. n. med. Alicja Sekula

Audiolog, Foniatra, Laryngolog

Zostałem fatalnie potraktowany od samego początku, przyszedłem na oddział gdzie pani "doktor" jest ordynatorem ze skierowaniem pilnym, zostałem skrzyczany pomimo, że miałem silne nudności i zawroty głowy, po całym tygodniu czekania zwolnił się dla mnie termin. Po jednodniowym pobycie w szpitalu zostałem wypisany, ponieważ w ich badaniach nic nie wyszło, na koniec zostałem chamsko pouczony, że powinienem udać się do psychiatry bo nie mam ŻADNYCH schorzeń LARYNGOLOGICZNYCH to słowa pani "doktor". Okazało się po badaniach na własną rękę, że miałem ciężkie zapalenie zatoki klinowej o wszystkich objawach mówiłem lekarzom w szpitalu, nikt nie słuchał. Z początkiem zapalenia oczodołu (powikłanie zatoki klinowej) trafiłem na szczęście do innego szpitala z normalnymi lekarzami, gdzie zostałem postawiony do pionu. Zastanawiam się nad wniesieniem pozwu to było narażenie zdrowia. Omijać szerokim łukiem.

Jestem pod wrażeniem, że można tak profesjonalnie zbadać pacjenta. Podziwiać fachowe podejście do zaistniałej choroby.

synek miał problem ze ślimakiem w uchu, troszkę nie dosłyszał, lecz doktor szybko zaradziła, obejrzała lewe ucho od środka w powiększeniu i stwierdziła, że za dużo przebywa się w głośnym pomieszczeniu. Moje dziecko jest zadowolone, zabrałem mu słuchawki.

Mam mieć wszczepiony implant slimakowy. Podczas mojego pobytu w Klinice w Poznaniu zostałem poinformowany bardz szczegółowo o tej operacji. Z niecierpliwoscia czekam na termin operacji i nie moge zrozumieć dlaczego od listopada ub. roku tego terminu nie ma. Zostałem przywrócony do pracy, pracy która można powiedzieć pozoruje ze względu na bardzo słaby słuch. Mam nadzieje że po wykonaniu kolejnego telefonu ten termin będzie mi wreszcie znany. To po prostu stało sie moim marzeniem. Nie moge doczekac się końca mojego niedosłuchu.