lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog, Internista

Pani doktor sprawia wrażenie niezainteresowanej pacjentem, nie słucha, nie tłumaczy i wszystko sprowadza do przeziębienia.

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.

Profesjonalistka , lekarka z bogatym doświadczeniem i ogromem wiedzy . Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi . Pełna empatii dla pacjentów . Nie nadużywa leków . Godna polecenia .

Lekarz z doświadczeniem zawodowym i wyczuciem , nie przesadza z antybiotykami, jest na bieżąco z najnowszymi informacjami o lekach.

Lekarka z doświadczeniem ,ma wyczucie ,nie przesadza zantybiotykami. Polecam !

Lekarka z doświadczeniem ,ma wyczucie ,nie przesadza zantybiotykami. Polecam !

Pani doktor zupelnie zbagatelizowala fakt, iż mój mąż jest alergikiem i astmastykiem. Na pojawiające się w 4 miesiące objawy alegrii (teraz to wiem, wtedy początująca matka nie wiedziałam) mówiła, by natłuszczać. Po 2 miesiącach moja córcia miala tak popękana skórę za yszami, że sączyła się krew. Żadnych wytycznych co do diety, mleko zastępcze jakies z przypadku, a nie jak powinno być - z automatu preparat mlekozastępczy, co wynika z wywiadu rodzinnego. Na moje pytania o alegrie kwitowała, że dziecko wyrośnie. owszem wyrośnie, ale przerodzi się w astmę. Zmarnowałam u niej 9 miesięcy, dopóki nie zmienilam lekarza, kóry wprowadził mnie w temat dzieci alergicznych. Może lekarz z doświadczeniem, ale zpuełnie nie odnajdujący się w nowych cywilizacyjnych chorobach.

PANI DOKTOR PRZEZ 5 LAT NIE SKIEROWAŁA CÓRKI NA BADANIE MOCZU, CÓRKA MIAŁA GORĄCZKI I BÓLE BRZUCHA LEKARZ TO ZBAGATELIZOWAŁ DOPROWADZIŁO TO DO 48% USZKODZENIA NERKI WEDŁUG LEKARKI TO JA BYŁAM UPIERDLIWĄ MATKĄ KTÓRA SZUKAŁA CHOROBY U DZIECKA I JA ZNALAZŁAM A PANI DOKTOR NIE

Świetny lekarz, nie przesadza z antybiotykami , ma doświadczenie, leczyła mnie ,a teraz moją curkę.Polecam !!

Przepraszam,ale od kiedy pani doktor została kierowniczką przychodni wszystko robi aby szybciej.Może dawniej był dobrą panią doktor ale nie teraz.

Pani doktor jest miła i ma fajny kontakt z dziećmi.

Pani doktor jest miła i ma fajny kontakt z dziećmi.