lekarz Alicja Serafin

3,6
3,6
3,5
3,3

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.

Profesjonalistka , lekarka z bogatym doświadczeniem i ogromem wiedzy . Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi . Pełna empatii dla pacjentów . Nie nadużywa leków . Godna polecenia .

Pani doktor sprawia wrażenie niezainteresowanej pacjentem, nie słucha, nie tłumaczy i wszystko sprowadza do przeziębienia.

Pani doktor zupelnie zbagatelizowala fakt, iż mój mąż jest alergikiem i astmastykiem. Na pojawiające się w 4 miesiące objawy alegrii (teraz to wiem, wtedy początująca matka nie wiedziałam) mówiła, by natłuszczać. Po 2 miesiącach moja córcia miala tak popękana skórę za yszami, że sączyła się krew. Żadnych wytycznych co do diety, mleko zastępcze jakies z przypadku, a nie jak powinno być - z automatu preparat mlekozastępczy, co wynika z wywiadu rodzinnego. Na moje pytania o alegrie kwitowała, że dziecko wyrośnie. owszem wyrośnie, ale przerodzi się w astmę. Zmarnowałam u niej 9 miesięcy, dopóki nie zmienilam lekarza, kóry wprowadził mnie w temat dzieci alergicznych. Może lekarz z doświadczeniem, ale zpuełnie nie odnajdujący się w nowych cywilizacyjnych chorobach.

Lekarz z doświadczeniem zawodowym i wyczuciem , nie przesadza z antybiotykami, jest na bieżąco z najnowszymi informacjami o lekach.

Lekarka z doświadczeniem ,ma wyczucie ,nie przesadza zantybiotykami. Polecam !

Lekarka z doświadczeniem ,ma wyczucie ,nie przesadza zantybiotykami. Polecam !

Świetny lekarz, nie przesadza z antybiotykami , ma doświadczenie, leczyła mnie ,a teraz moją curkę.Polecam !!

Pani doktor jest miła i ma fajny kontakt z dziećmi.

Pani doktor jest miła i ma fajny kontakt z dziećmi.

PANI DOKTOR PRZEZ 5 LAT NIE SKIEROWAŁA CÓRKI NA BADANIE MOCZU, CÓRKA MIAŁA GORĄCZKI I BÓLE BRZUCHA LEKARZ TO ZBAGATELIZOWAŁ DOPROWADZIŁO TO DO 48% USZKODZENIA NERKI WEDŁUG LEKARKI TO JA BYŁAM UPIERDLIWĄ MATKĄ KTÓRA SZUKAŁA CHOROBY U DZIECKA I JA ZNALAZŁAM A PANI DOKTOR NIE

Jest doskonałym lekarzem. Zna się na swojej pracy i robi to z sercem. Polecam ja każdemu rodzicowi.