dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. Moje dzieci należą do bardzo trudnych przypadków, nie zostawiła mnie bez pomocy.właściwie mogę powiedzieć, że dzięki niej żyją. Na wizytę trzeba się umówić. Koszt wizyty,w porównaniu z innymi lekarzynami, jest symboliczny,a pomoc, którą otrzymujemy od ukochanej pani doktor, jest nie do zapłacenia. Takich lekarzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy, oddają swe serce pacjentom i ich rodzicom, nie ma już chyba wielu. Polecam panią Sikorę z całego serca, oby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Pani doktor- jest pani aniołem.Gdy macie Państwo problem z żywieniem dzieci, gdy mają boleści, mało przybywają na wadze, często chorują , to tylko do pani doktor do Zabrza. Pani doktor przyjmuje 2 razy w tyg. w szkole - niedaleko jest Lidl i stacja BP.
Ja bym jej dała ocenę BRYLANTOWĄ.

Najlepszy pediatra na jakiego trafiałam, duża wiedza i wspaniałe rady jak postępować z dzieckiem, kilka lat jeździłam do pani doktor z synem - polecam z całego serca- świetny specjalista

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor jest bardzo cierpliwa i super tłumaczy wie co mówi bardzo nam pomogła dzięki niej nie muszę syna faszerowac nie potrzebnymi lekami bo jest w pełni zdrowy! Nie ocenia tylko stara się poprawidz błędy które sami rodzice czasem popełniamy bardzo dużo pyta nie trzeba jej ciągnąć za język!!

Serdecznie i z całego serca polecam Panią doktor. Po pierwsze posiada wiedzę i robi z niej użytek. Po drugie jest sympatyczną osobą o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy ze spokojem, dostępna pod telefonem, można dzwonić z każdym problemem. Szuka przyczyn dolegliwości, a nie leczy wyłącznie objawowo. Polecam

Cudowny człowiek!!! Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi juz po pierwszej wizycie :) Gorąco polecam wizytę u Pani doktor jeśli macie w domu niejadka!!! Dziękuję z całego serca Pani Doktor :*

Fenomenalna lekara. Empatyczna,konkretna poprostu genialna. Pomogła naszemu maleństwu w z każdym problemem. Dociekliwa i dokonująca trafnych diagnoz. poza tym prowadziła naszą córcie kiedy ta była w szpitalu. Takich lekarzy,takich ludzi nam potrzeba. jeszcze raz dziękuje pani doktor!!!!

Od lat jestem pacjentką Pani Alicji, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Przyjęła mnie nawet wtedy, kiedy była pełna poczekalnia dzieci.

Lekarz z prawdziwym powołaniem, wizyta zaliczona do fachowo kompetentnie i uprzejmie przeprowadzonych widac ze zna sie na swojej pracy wie co mowi z duza pewnoscia w glosie jak najbardziej polecam jeszcze z takim lekarzem sie niespotkalam a szkoda ze nie ma ich wiecej napewno bede kontynuowac leczenie mojego synka u Pani doktor

Pani doktor przyjeła nas...Wizyta trwała 1,5h...Wykryła u moim wnuku wade postawy i szmery koło SERCA...Skierowała nasa na UKG...Wczesniej zrobiła mu USG..Okazało sie ,że wnuk jest zdrowy i nic mu nie dolega ,ale przypomniała o UKG ,aby sprawdzic szmery...Pani doktor jak zawsze nie wzieła ani GROSZA...Moj syn z moim wnukiem poszedl do pani doktor Frycz i w 15minut tłumaczenia i UKG zapłacili.....200zł POLECAM DOKTOR SIKORE w 100% oraz biore odpowiedzialnosc za całą wizytę ....POLECAM

Serdecznie polecam dr. Sikora super lekarka :-)

Serdecznie polecam
dr. Sikora super lekarka :-)