Alicja Stawowy

Wspaniała Pani Doktor,bardzo miła,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie uśmiech,wyrozumiała,wprowadza swoim zachowaniem jakis taki spokój.Mam 42 lata-wczesniej tego nie znałam.Kiedys wizyty u dentysty to ból i nerwy,,,teraz jasne ,że do przyjemności "wiertło"nie należy,ale juz tak sie nie boję.Mam do dr Stawowy pełne zaufanie.Mój syn również jest pacjentem tej pani doktor i bardzo sobie chwali.Poza tym pani asystentka jest również bardzo sympatyczna i wzbudza pełne zaufanie.Obie Panie maja dużą cierpliwość do mnie,dziękuję za to i pozdrawiam i naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Anna K z Sopotu

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sopot"?

SaNdent
ul. Małopolska7/A2