mgr Alicja Stojek

Psycholog

2,4
2,9

Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii, bardzo uprzejma, mądra i pomocna psycholog. Polecam z całego serca

Bylam na terapii u pani Stojek. Polecam ja bardzo. Mysle, ze jak sie pracuje z zaburzonymu pacjentami, to takie negatywne opinie wynikaja z ich frustracji i choroby. Szkoda, bo moga zniechecic innych, a p. Stojek to profesjonalny, madry i empatyczny terapeuta. Moje zycie po terapii, to zupelnie inna jakosc.

Bylam na terapii u pani Alicji wiele lat temu. Ustapily bardzo ciezkie objawy. Pani terapeutka jest profesjonalna, pozytywnie nastawiona do pacjenta, madra i skuteczna. Polecam ja z calego serca. Powyzsze opinie nie sa zgodne z prawda. Wspolczuje osobom, ktore maja tak zaburzony odbior rzeczywistosci.

Zupełnie nie rozumiem tak negatywnych opinii. Mam jak najlepsze odczucia po kontakcie z Panią Stojek. Profesjonalna i kompetentna osoba, która potrafi dobrze "rozpracować" zgłaszany problem.

totalna porażka,poniżanie,ubliżanie,wyśmiewanie mojej biedy,brak jakiegokolwiek zrozumienia,prymitywna,nie rozumiem jak taka osoba może być terapeutą

sto razy lepsza od Andrzeja, u andrzeja bedzie postepowanie dyscyplinarne. a te sie chwali. Polecam leczenie paru innym osobom. pozdrowienia ze szwajcarii.

Nieuprzejma Pani! Zdecydowanie odradzam. Psychoterapeuta powinien być życzliwym człowiekiem nie tylko wykształconym i elokwentnym. Z życzliwością ma Pani zdecydowanie problem. To nic, że jest świetnie wykształcona, skoro nie ma podejścia.

Uważajcie na nią,to patologiczna terapeutka,która szkodzi ludziom.

Uważajcie na nią,to patologiczna terapeutka,która szkodzi ludziom.

Czy ktoś z uczesnticzących w terapii na Lenartowicza zna tę panią? Pilne.

Czy ktoś z uczesnticzących w terapii na Lenartowicza zna tę panią? Pilne.