3,3
3,4
3,6
3,5
3,6

Pani Doktor-co by było jakby Pani nie było ? - i juz słyszę jej śmiech.... Wspaniały fachowiec -konkretna i rzeczowa, tak jak lubię i cenię. Dobry człowiek przede wszystkim 🌸

Pani Doktor prowadziła moje trzy ciąże, wszystkie mimo komplikacji z powodzeniem. Byłam zarówno młodą matką, jak i tą koło czterdziestki i przy wszystkich odpowiednio mnie traktowała. Widziałam również jej zaangażowanie podczas pobytu w szpitalu i obcymi pacjentkami opiekowała się podobnie. Nie musi podczas wizyty opowiadać mi kolorowych słówek, ma być kompetentna i taka jest ! Polecam

Dr Świt jest lekarzem bardzo kompetentnym, miłym, odpowiedzialnym. Leczę się u niej 25 lat, odebrała moje dwa porody. Jako pacjent, nie jestem łatwym przypadkiem, zdarzały mi się różne choroby, z których w sposób fachowy wyprowadziła mnie Pani dr Świt. Konsultowałam prowadzenie lekarskie z w klinice ginekologicznej w Poznaniu i opinia, którą uzyskałam potwierdza moje odczucia wobec pani dr. W. Gałązka

W. Gałązka

leczyłam się ponad 12 lat (przede wszystkim u dr Kuczyńskiego) - Pani doktor wyleczyła mnie w 4 dni (w szpitalu) - wystarczyło zrobić odpowiednie badanie i podać odpow. antybiotyk. i po sprawie.

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dr. Swit.Nie każdy musi być wylewny. Najważniejsze dla mnie jest to by dobrze znał fach który wykonuje a ONA zna.Przeszłam u dr.Swit całą ciążę i jeśli będę miała okazję zrobię to ponownie.Polecam

Najlepszy lekarz jak do tej pory miałam okazję poznać

Najlepszy lekarz jak do tej pory miałam okazję poznać

Polecam tego lekarza, profesjonalne podejscie do pacjenta.

Polecam tego lekarza, profesjonalne podejscie do pacjenta.

Ten lekarz to wielka porażka, byłam w Poradni K w Drezdenku. Byłam przyjęta na stojąco dosłownie w 15 sekund, nie dopuściła mnie do słowa wmawiając, że jestem zdrowa i mam przyjść za rok do kontroli. Poszłam do dr Kuczyńskiego prywatnie po południu i okazało się , że mam dużą torbiel w jajniku, w poniedziałek byłam już po laparoskopii.

Raczej mogę polecić. Pani całkiem miła, sympatyczna, dobrze zaopiekowała się moją żoną, która ma o niej pozytywne zdanie.

jak najdalej od tej pani, przez tą pseudo lekarkę 2 lata starań i 2 ciąże stracone ale zawsze wszystko wiedziała lepiej mimo moich własnych przemyśleń i odczuć że coś jest nie tak zawsze kazała się starać dalej