Dr Świt jest lekarzem bardzo kompetentnym, miłym, odpowiedzialnym. Leczę się u niej 25 lat, odebrała moje dwa porody. Jako pacjent, nie jestem łatwym przypadkiem, zdarzały mi się różne choroby, z których w sposób fachowy wyprowadziła mnie Pani dr Świt. Konsultowałam prowadzenie lekarskie z w klinice ginekologicznej w Poznaniu i opinia, którą uzyskałam potwierdza moje odczucia wobec pani dr. W. Gałązka

W. Gałązka

Pani Doktor,też odbierała mój poród,w czasie ciąży byłam pod opieką Pani Doktor i zdecydowanie się zgadzam z Panią,która wspominała o swoim porodzie.Dla mnie to był koszmar,a jestem osobą odporną również i na ból.Miała mi pomóc przy porodzie,ale było inaczej.

pani dr jest bardzo konkretna,bezpośrednia ale bardzo kompetentna. Jeśli ktoś szuka lekarza,który będzie go głaskał po główce to nie pani dr. To, że nie "ciumka" do pacjenta nie oznacza, że nie jest uprzejma.

jest mi la dla interesanta.Podchodzi kompleksowo do problemu adrowotnego

jest mi la dla interesanta.Podchodzi kompleksowo do problemu adrowotnego

Zdecydowania odradzam dr Świt, jest niemiła, nieprzyjemna, nieuprzejma. W ogóle nie wzbudza zaufania, nic nie tłumaczy, na pytania odpowiada od niechcenia, a w dodatku są to krótkie i niesatysfakcjonujące odpowiedzi, wizyta u niej trwa bardzo krótko, nie interesuje się pacjentem. Odbierała mój poród. Nie wspominam tego najlepiej, zamiast wspierać to ciągle mnie dobijała krzycząc i krytykując. Zero pomocy z jej strony. Strasznie nieprzyjemna i wredna.