lekarz Alicja Synoś-Chełkowska

Dermatolog

Z całym sercem polecam wizyte u p. doktor. Nie zbywa jak inni tylko kompleksowo podchodzi do problemu. Moja corka miala paskudna wysypke na ciele, bylam u 3 pediatrow i dermatologa wszyscy stwierdzili alergie na proszek, nawet nie usilujac znalezc innej przyczyny, pani dr zwrocila uwage na inne przyczyny, ok 0,5 godz. rozmawialysmy i szukalysmyh przyczyny, przepisala masci po ktorych skora mojej 5 miesiecznej corki jest juz prawie gladka jak przedtem. Ma podejscie do dzieci, jest kompetentna i mila, wszystko dokladne tlumaczy. Polecam z czystym sercem.

Chodzę do Pani Doktor w Siedlcach. Jestem bardzo zadowolona. Ma dla każdego czas, wszystko dokładnie tłumaczy i udziela cennych wskazówek. Polecam!

Pani doktor jest przesympatyczna , uśmiechnięta , skupia się na problemach , zadaje dużo pytań , by dotrzeć do problemu , stawia trafne diagnozy i wprowadza skuteczne leczenie, pomogła mi juz w wielu dolegliwościach.I jeszcze jeden plus przyjmuje w galerii zone , czyli blisko mojego miejsca zamieszkania. Super

Bardzo sympatyczna lekarka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Jest niezwykle życzliwa i ma świetny kontakt z dziećmi. Moje dzieci lubią wizyty u Pani doktor bo wykazuje dużo cierpliwości w stosunku do nich, no i zastosowane leczenie pomaga bardzo szybko.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Lublin"?

SANITAS
Luxmed