lekarz Alicja Tomala-Uglik

Psychiatra

Bardzo nieprofesjonalny lekarz.Zwròciliśmy się z mężem o pomoc i terapię małżeńską.Odbyło się pierwsze wspólne spotkanie i na drugim spotkaniu z mężem ,pod moją nieobecność p." doktor" oznajmiła negatywną opinię na mój temat.Od tego dnia mąż nie widział już we mnie żony po 26 latach pożycia.Dziś jesteśmy po rozwodzie,rok czasu od wizyty w jej gabinecie.Szkoda,że nie podzieliła się ze mną swoją opinią,oraz propozycją terapii.Szkids ,że nie wdrożyla się głębiej w Nasze problemy, wydając oSąd na mój temat.

Pani doktor Tomala leczy mnie od 4 lat.Jest lekarzem miłym dla pacjentów,bardzo mi pomogła w czasie choroby.W każdej chwili można zadzwonić i uzyskać poradę.Jest lekarzem godnym polecenia.