dr n. med. Alicja Tomorowicz

Alergolog

Pani doktor jest miła i cierpliwa.Przy tym kompetentna.Polecam

Pani doktor jest miła i cierpliwa.Przy tym kompetentna.Polecam

Niestety Pani Tomorowicz zupełnie nie spełniła oczekiwań, pokazała się jako bardzo nie miły człowiek a takich lekarzy staram się omijać szerokim łukiem. Zważywszy na fakt, że mam 22 lata i nie chcę być nazywana ' dziewuszką '

Dla Pani Doktor proponowana skala jest za mała! nie spotkałam i pewnie nie spotkam takiego lekarza.

Jeden z niewielu lekarzy, do którego chodzi się z przyjemnością. Miła, zawsze chętna do pomocy i kompetentna. Polecam serdecznie.

Pani doktor bardzo kompetentna nakreśliła od razu problem i sposoby jego rozwiązania. Na wizytę zostałam przyjęta w tym samym dniu w którym zadzwoniłam się umówić, nie czekałam w żadnych kolejkach. Pani doktor tłumaczy wszystko jasno i służy pomocą i nr tel w razie jakichkolwiek wątpliwości. Super, naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim w 100%.

Najlepszy arelgolog u jakiego byałam, niestety nie mogę się ostatnio dodzwonić na podany numer...

Polecam wszystkim, Pani doktor jest wyjątkowa!

Polecam wszystkim, Pani doktor jest wyjątkowa!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor niezwykle miła i kompetentna.Umówiłam się w ciemno nie znając lekarz i stwierdzam że był to strzał w dziesiątkę.

Pani doktor jest wyjątkowym człowiekiem i znakomitym specjalistą. Wizyta nie stresuje pacjenta.

Od 12 lat leczymy nasze dzieci u Pani Alicji od alergi i nigdy nas nie zawiodła. Polecamy też innym znajomym i są zadowoleni.