lekarz Alicja Walczyk

Alergolog, Pediatra

1,8
1,6

Z Panią doktor nie ma żadnego dialogu. Bez badania dziecka wie lepiej. Żadnego wywiadu z rodzicem. Przerywa i kwestionuje każde zdanie. Kiedy powiedziałam że dziecko ma wysypkę po mleku (4 latek) usłyszałam że w tym wieku mleko nie uczula. Bez oglądania skóry dziecka. I że odstawiając mu mleko sama zrobiłam mu nietolerancję i w przyszłości pozbawiam go kawy z mlekiem.... Zatkało mnie. Syn ma także uczulenie na pyłki. Kiedy powiedziałam że w maju po koszeniu trawy miał katar, kaszel i się dusił, usłyszałam że trawy nie pyliły. Nie jestem lekarzem, ...

Syn ma także uczulenie na pyłki. Kiedy powiedziałam że w maju po koszeniu trawy miał katar, kaszel i się dusił, usłyszałam że trawy nie pyliły. Nie jestem lekarzem, ale nawet gdyby nie pyliły (przecież wegetacja nie wszędzie jest identyczna) to koszenie posłało w powietrze mnóstwo innych rzeczy.
Żadnych testów nie zleciła.
Nie wrócę tam. Wizyta była na NFZ. Chciałam zmienić z prywatnego gabinetu. Wolę już wydać krocie.

Zdecydowanie NIE POLECAM doktor, jest nie ma wystarczających kompetencji żeby leczyć jednak co gorsze jej zachowanie i podejście do leczonego dziecka i rodzica jest oburzające! Kąśliwe uwagi i komentarze do wychowania dziecka, szarpanie maluszka który płacze bo ta krzyczy, złośliwość na każdym kroku. Do tej pory nie natrafiłam na takiego lekarza i odradzam, a informacja ze ta doktor przyjmuje prywatnie i ma jakichkolwiek pacjentów-pomyłka.

Z tak chamskim człowiekiem jeszcze nie miałam do czynienia. Aż strach że to lekarz a na dodatek pediatra. Krzyczenie na dwu letnie dziecko ze płacze, opryskliwe odzywanie się do rodziców jakby byli idiotami to norma u tej kobiety bo to widać po innych komentarzach. Biedna, sfrustrowana i nieszczęśliwa kobieta która musi wyżywać się na innych szczególnie słabszych żeby poczuć się lepiej. Najpierw byłam wściekła a teraz mi jej żal. Ja już napewno się tam nie pokaże i innym tez nie polecam.

Absolutnie odradzam wizytę u tej kobiety, jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów i czasu. Poszłam do niej z objawami alergii, skwitowała to "jak się ma alergię, to się nie maluje i nie obwiesza się błyskotkami i kolczykami". Bardzo zdziwiła mnie ta jej opinia na temat moje wyglądu, a wydawało mi się, że byłam u lekarza a nie kosmetyczki. Gdy wyraziłam moje zdziwienie po jej słowach, kazała mi nie robić min. Nie wiem po co tacy ludzie zostają lekarzami. Może po to, by od czasu do czasu na kimś rozładować frustrację.

Zdecydowanie nie polecam... Przeważnie korzystam z prywatnej opieki lekarskiej, ale dostałam skierowanie do poradni szpitalnej i postanowiłam skorzystać z wizyty. Czekałam z dzieckiem 3 godziny po to aby z hukiem opuścić gabinet. Pani doktor była arogancka i złośliwa. Chciałam opisać przebieg chorób i dolegliwości, usłyszałam, że "wiem lepiej" lub powinnam wiedzieć. Pani doktor wyraźnie była już gdzieś spóźniona. Zero dialogu i chęci. Może prywatnie jest bardziej otwarta...

A ja polecam, jeżeli o alergologię chodzi jestem bardzo zadowolona, leczę się u dr. Walczyk od najmłodszych lat, leki zawsze odpowiednio dobrane, dzięki leczeniu (leki, odczulanie) praktycznie przestałam chorować, co było moim największym problemem. Pani Alicja zawsze bardzo ciepło mnie przyjmuje. Arogancka? Chyba tylko w przypadku kiedy ktoś w zupełności nie szanuje zasad. A kilometrowe kolejki chyba same za siebie mówią o kompetencjach.

NIE POLECAM ze względu na brak podejścia do pacjenta, zbyt pochopne stawianie diagnozy, nie uwzględnianie opinii innych lekarzy i zachowanie niegodne zawodu jaki wykonuje.

szczerze odradzam, nigdy nie trafiłam na takiego aroganckiego i nieuprzejmego lekarza, pani doktor wyszła na chwilkę i wróciła po 70 min po interwencji jednej z matek, nakrzyczała na korytarzu na jedną ciężarną matkę, która poprosiła ją tylko o skierowanie dla dziecka (widoczną na odległość atopią) do szpitala, bo tak tej matce doradził lekarz rodzinny i nie miała numerku, pani doktor krzyczała, że co ona sobie wyobraża tu są takie kolejki, tyle się czeka na wizytę (a sama piła kawkę 70 minut), mnie potraktowała jak histeryczkę, podważała wszystko co mówiłam o objawach dziecka, które ma właściwie od drugiej doby życia (zapalenie spojówek, ciągłe katary wysypki, zmiany atopowe itp), zapisywałam się w maju to skąd miałam wiedzieć, że akurat zniknie wysypka, skoro zapisałam się na wizytę 3 miesiące wcześniej, zastanawiam się nad skargą do dyrektora szpitala. Nie powierzę tej pani swojego kota, nie mówiąc już o dziecku.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! arogancka wulgarna opryskliwa na pierwszej wizycie mówi jedno na drugiej wmawia że tak nie powiedziała u mojej córki stwierdziła astme tylko dlatego że kiedyś brała wziewy i na pierwszej wizycie jakoś o tym słowem nie wspomniała i co dziwne przy niby astmie leków żadnych nie dała kiedy powiedziałam jej co myślę kazała zmienić mi lekarza hehe i bez tego to zrobiłam

Nie polecam, leczenie rutynowe bez podejścia indywidualnego do dziecka, sama określa objawy nie słuchając rodzica, nic nie wyjaśnia, myli dawki i leki co jest karygodne, w przyp. złej tolerancji leków ze zdenerwowaniem wypisuje kilkanaście innych z informacją proszę samemu sobie wybrać. Wizyta na którą czeka się miesiącami ogranicza się do wypisania recepty i pokazania jaka jestem tu ważna cyt. nie mam czasu, zajęła mi już p. 15 minut, proszę sobie poczytać w internecie, proszę do mnie nie przychodzić są inni lekarze. W tym czasie dziecko płacze, p.doktor krzykiem uspokaja, ale nie pozwala się zbadać co p. doktor nie przeszkadza, bo może pozbyć się szybciej małego przestraszonego pacjenta i namolnej matki. A może to p. doktor powinna zająć się czymś innym?