Alicja Warda

Konkretna, miła ,kontaktowa ,kompetentna . I bardzo przejrzyście tłumaczy pacjentowi. Polecam panią doktor

W życiu nie spodziewałam się takiego podejścia do pacjenta. Jestem bardzo rozczarowana i rozgoryczony podejściem lekarza. Nieuprzejmość ze strony pani doktor, arogancja nie powinna mieć miejsca w tych czasach. Dwukrotnie podczas teleporady pani doktor prowabala się rozłączyć, nie wystawiła skierowania na krew (do endokrynologa) ponieważ uznała ze jest nie nieuzasadnine. Nie czyli chyba pani doktor na studiach czym jest profilaktyka.

Miła, kontaktowa i przede wszystkim kompetentna.

Miła, kontaktowa i przede wszystkim kompetentna.