dr n. med. Alina Bednarz

Mam 50 lat 20 lat temu miałem wypadek skutkiem było odwarstwienie było poważne odwarstwienie siatkówki z wytarganymi otworami w oku, przez parę dni trafiałem od szpitala do szpitala od okulisty do okulisty każdy rozkładał ręce w końcu udało się trafić do Pani dr Bednarz która podjęła się niemożliwego. Operacja udała się Pani dr dala mi 20 lat normalnego życia. Parę miesięcy temu coś zaczęło się dziać ze wzrokiem okazało się że mam problemy z ciśnieniem niestety wpłynęło to nie korzystnie na siatkówkę która zaczęła się odwarstwiać nie zastanawiając się poszedłem do Pani dr. Obecnie jestem w trakcie leczenia. Pani dr jest w pełni zaangażowana, podchodzi bardzo odpowiedzialnie dba o pacjenta. Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałem w swoim życiu.

czery lata temu pani dr robila mi operacje witrektomii uszkodzila mi plamke zolta i nic nie powiedziala . kazala czekac na poprawe . na oko nie widze i nie ma ratunku .

Wspanialy lekarz i czlowiek. Po zle wykonanym zabiegu odwarstwionej siatkowki przez pana Klepackiego z Bielska Bialej stracilam wzrok. PAn Klepacki powiedzial ze nie ma juz dla mnie szans. Na szczescie znalazlam pania Bednarz ktora uratowala moje oko. To niesamowita profesjonaljstka.polecam ja calym sercem i dziekuje Jej.za wszystko.

Cudowna kobieta.Leczyłem sie u wielu okulistów i mogę śmialo powiedzieć że Pani doktor jest jedną z najlepszych a nie wiem cz nie najlepszą specjalistką w Polsce jeśli chodzi o problemy z siatkówką.Polecam wszystkim Krzysztof

Krzysztof

Pani doktor zabezpieczyła mi siatkówkę przed porodem naturalnym pod koniec ciąży, podczas gdy inni lekarze nie chcieli się już podjąć ryzyka i kierowali na CC. Spokojna, nie ulega panice, przy tym "ludzka" dla pacjenta, nie traktuje ludzi "taśmowo". Zostałam do niej skierowana jako do najwyższego autorytetu w Krk w dziedzinie chorób siatkówki. Polecam.

Pani Doktor zareagowala natychmiast kiedy zglosilam sie z rozpoznaniem innej takze zyczliwej Pani Doktor.Tego samego dnia zostalam przyjeta na oddzial i nastepnego dnia bylam operowana(odwarstwienie siatkowki i 3 otwory w sitkowce).Mam nadzieje,ze bedzie dobrze bo Pani Doktor i caly Zespol bardzo sie starali.Wczoraj mialam badanie kontrolne.Na efekty leczenia trzeba jeszcze poczekac bo zabieg byl wykonany 15.07.10 w szpitalu w Witkowicach.Polecam Pania Doktor i szpital.Wyrazam gleboka wdziecznosz.Lucyna W.

witam Mam 32 lata od 13 lat lecze się u Pani doktor, która mi operowała oko lewe 3 razy natomiast prawe miałam laserowane 3 razy, oko lewe za poźno zoperowane (i jako jedyna Pani doktor się podjeła gdyż za długo niedotleniona siatkówka była i nikt nie chciał się tknąć) przez moją niedbałość ale za przyczyną Pani Doktor nie mam ciemości całkowitej i jestem bardzio wdzieczna Teraz jezdze do Niej prywatnie raz do roku Polecam wszystkim !!!!!!!! znakomity lekarz i cudowny człowiek przyjmuje na ulicy Kościuszki wczesniejsza rejestracja obowiązuje pozdrawiam Irena

witam

przyjmuje na ulicy Kościuszki wczesniejsza rejestracja obowiązuje
pozdrawiam Irena

Wspanialy czlowiek i fachowiec,uratowala mi oko po blednej diagnozie innego lekarza co doprowadzilo do bardzo duzego odwarstwienia siatkowki.Nie dawano mi szansy na odzyskanie wzroku a Pani doktor zawdzieczam to ze widze.

Wspaniała ,wyjątkowa p.doktor.Wielka perfekcjonistka w tym co wykonuje,wyjątkowy fachowiec,polecam wszystkim. Jan

Jan

Znakomity fachowiec. Pani Doktor uratowała mi wzrok po odwarstwieniu siatkówki wtedy, kiedy inni lekarze poddali sie. Niezwykle kompetentna okulistka. Zdecydowanie polecam!!!

Niezwykle kompetentna okulistka. Zdecydowanie polecam!!!