lekarz Alina Berdowska

1,5
1,1
1,5
1,2

Odradzam nie wyleczy odeśle do szpitala lub innego specjalisty . Szkoda czasu a przy okazji zepsuje humor bo wiecznie naburmuszona siedzi.A teraz apel! Pacjencie pamiętaj jeżeli chcesz przeżyć wizytę u tej pani w miarę spokojnie odpowiadaj tylko na pytania nic poza tym :). Powodzenia!

Prostazka, pacjent to jej wróg. Wiedza medyczna, faktycznie jeszcze z lat wczesnego Gomółki. Zwracanie uwagi odnośnie ubioru pacjenta. Pogardliwie traktuje lekarzy kieujących na badania. To jest dopiero prawdziwy dramat w służbie zdrowia. I my pacjenci mamy łożyć na takie upiory. Co to za kierownictwo placówki, które zatrudnia takich wstrętnych lekarzy.

To straszne, że ktoś taki jest lekarzem! Traktuje pacjenta w sposób chamski i pełen agresji. Nie prowadząc wywiadu sama z góry wie co komu dolega. Badanie to koszmar. Całe szczęście, że nie ma w swoim wyposażeniu sprzętu ślusarskiego. Zgłosiłam się do niej na konsultacje w związku z silnymi bólami z powodu zapalenia ślinianek i zapalenia węzłów chłonnych szyi. Zaczęła mnie szarpać za głowę, wydzierać się na mnie i pozwalać sobie na uwagi typu: "przychodzi tu jakaś histeryczka". Gdyby nie pielęgniarka obecna w gabinecie chyba by mnie ta wariatka pobiła. Zero wiedzy, zero podejścia do pacjenta, zero jako człowiek. Omijajcie tego babsztyla szerokim łukiem!!!

Podczas ok. 20 minutowej wizyty prawie w ogóle nie zostałam dopuszczona do głosu. Pani doktor była oburzona tym, że nie przyniosłam historii choroby (miałam ze sobą tomografię komp zatok, ale, na swoje nieszczęście, w formie elektronicznej); widocznie wyszła z założenia, że skoro nie jestem lekarzem, to nie ma ze mną o czym dyskutować i nie jestem w stanie wymienić leków przyjmowanych w ciągu ostatnich 2 miesięcy. zmarnowałam mnóstwo czasu i nerwów. Szkoda słów, aroganckie babsko i tyle.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Zdecydowanie ten "lekarz" nie powinien leczyć. Wysyła do wszystkich innych lekarzy aby od siebie.Zdecydowanie nie polecam!!!

Niestety muszę się zgodzić z poprzednimi opiniami. Ta pani nie powinna już leczyć i przyjmować pacjentów. Absolutnie nie przejmuje się dolegliwościami pacjenta. Jest arogancka i nieprzyjemna. Nie ma mowy o poprawnej diagnozie. Serdecznie odradzam skorzystania z usług tego "lekarza".

Za malo czasu poswieca na konkrety choroby, skupia sie na twierdzeniu jaka jest madra i wogole ,natomiast pacjent i otoczenie to tylko zwykli mali ludkowie bez wyksztalcenia

Koszmar.... jak ktoś ma słabą psychikę to niech unika tej pani. Robi łaskę, nie słucha pytań, wydaje dziwne diagnozy wyssane z palca. Traktuje pacjentów jak intruzów. Wnioskuje też że wiedza tej pani bazuje na materiałach z lat 60tych 70tych, nie śledzi postępów medycyny, PRLowski beton.

Koszmar.... jak ktoś ma słabą psychikę to niech unika tej pani.

Wizyta u taj pani to koszmar. Nie słucha pacjenta, na pytania reguje agresywnie, jest arogancka. Pacjent to intruz. Wymyśla dolegliwości i daje skierowania na badania nie związane z powodem wizyty. Mimo, iż tłumaczyłam jej, że moje chrząkanie jest efektem przeziębienia ona zdiagonozowała u mnie refluks i dostałam skierowanie na RTG z kontrasem przełyku, chociaż bolały mnie uszy. Na uszy nie dostałam nawet lekarstwa. Jeden koszmar. Odradzam wizytę u tej pani. Szkoda czasu i niepotrzebnych nerwów.

Dr Berdowska jest nieuprzejma a nawet agresywna. Nie zauważyła u mnie zapalenia ucha środkowego, natomiast wiele miała dopowiedzenia negatywnych rzeczy o mnie jako pacjencie: np. że wymagam od niej cudu, kiedy żądam od niej diagnozy i skąd tacy pacjenci jak ja się biorą.