lek. dent. Alina Cielecka huk

Super specjalista.Chodzę z moją rodziną od wielu lat.Zawsze jest gwarancja na plombę,chociaż nie zdarzyło mi się skorzystać.Czasami trudno się umówić, bo ma dużo pacjentów.Ale gorąco polecam.

Cierpliwa i delikatna Pani doktor.Dużo tłumaczy.Moje dzieci są zachwycone i nie chcą iść do kogoś innego.Trochę długie terminy są do niej,ale warto czekać.Godna polecenia.

Jeden z najlepszych dentystów u których byłem.Super robi zastrzyki,wogóle ich nie czuć.Godna polecenia

Usuwanie zęba trwało bardzo długo, dużo krwi, jakieś dłutowanie, przestraszona nie radziła sobie z wyrwaniem, masakra, dwa dni po zabiegu zorientowałem się że mam lekko sparaliżowany nerw policzka, po roku czasu po nieustannych bólach głowy podejrzenia chorych zatok, następnie wad szukano w wadach wzroku, po prześwietleniach okazało się że mam ciało obce w środku kości górnej szczęki, teraz jestem umówiony do chirurga w Krakowie na wyciąganie i czyszczenie. NIE POLECAM !!!

Wspaniały lekarz. Cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo delikatny w postępowaniu z pacjentem. Od lat jestem stałą pacjentką, a próbowałem wcześniej wielu innych lekarzy, nikt inny nie spełnił moich oczekiwań tak jak ta wspaniała Pani doktor. Cała moja rodzina i wielu znajomych właśnie u niej się leczy. Polecam wszystkim. Jedyny problem to długi czas oczekiwania na wizytę - ale to właśnie świadczy o klasie i jakości lekarza. Do słabego dentysty nie ma kolejek.

Bardzo sumienna i dobra Pani Doktor. Cierpliwa i dokładna, od wielu lat chodzę już do niej i jest dużo lepsza niż poprzedni moi dentyści. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą być solidnie i uczciwie potraktowani.

Świetny stomatolog, poświęca maksymalną ilość czasu, umawia czasem nawet po kilka wizyt, żeby jak najlepiej wyleczyć zęba(cena oczywiście za wyleczenie zęba a nie za wizytę ;)). Polecam najmocniej :)

Bardzo dobry specjalista. Bardzo kompetentny lekarz o dużych umiejętnościach i kapitalnym podejściu do pacjenta. Oceniam ją Na 5+.

Byłem kilka razy. Z reguły wychodziłem zadowolony, ale raz spartoliła dokumentnie. Źle wykonane leczenie kanałowe zakonczyło się wizytą na pogotowiu i usunięciem zęba

Wspaniała Pani doktor. Gotowa do poświecenia czasu dla pacjenta. Świetny fachowiec, kapitalne podejście do leczonego. Bardzo cierpliwa i przyjacielska dla dzieci. Ma bardzo dużo pacjentów, stąd czas oczekiwania na wizytę jest długi - kilka tygodni. Ale widać, że pacjenci ją bardzo cenią. Czasami widać też, że jest trochę przemęczona, chyba nie potrafi odmawiać. Jeśli chcecie mieć dobrego stomatologa, dla którego pieniądze od pacjenta nie są najważniejsze to gorąco polecam. Zadowolony pacjent.

Zadowolony pacjent.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wapowce"?

a-dent
37-700 Wapowce