lek. dent. Alina Cielecka huk

Polecam chodzę od lat zawsze wszystko jest ok, cena za zęba nie za wizytę. Super dla dzieci i co ważne leczy dziury w zębach u dzieci a nie osad jak inni specjaliści.Nigdy nie owija w bawełnę. Co do złych komentarzy to czasem są powikłania, mi akurat naprawiła zęby spartolone przez innego stomatologa.

Cierpliwa i delikatna Pani doktor.Dużo tłumaczy.Moje dzieci są zachwycone i nie chcą iść do kogoś innego.Trochę długie terminy są do niej,ale warto czekać.Godna polecenia.

Jeden z najlepszych dentystów u których byłem.Super robi zastrzyki,wogóle ich nie czuć.Godna polecenia

Super specjalista.Chodzę z moją rodziną od wielu lat.Zawsze jest gwarancja na plombę,chociaż nie zdarzyło mi się skorzystać.Czasami trudno się umówić, bo ma dużo pacjentów.Ale gorąco polecam.

Usuwanie zęba trwało bardzo długo, dużo krwi, jakieś dłutowanie, przestraszona nie radziła sobie z wyrwaniem, masakra, dwa dni po zabiegu zorientowałem się że mam lekko sparaliżowany nerw policzka, po roku czasu po nieustannych bólach głowy podejrzenia chorych zatok, następnie wad szukano w wadach wzroku, po prześwietleniach okazało się że mam ciało obce w środku kości górnej szczęki, teraz jestem umówiony do chirurga w Krakowie na wyciąganie i czyszczenie. NIE POLECAM !!!

Byłem kilka razy. Z reguły wychodziłem zadowolony, ale raz spartoliła dokumentnie. Źle wykonane leczenie kanałowe zakonczyło się wizytą na pogotowiu i usunięciem zęba

Bardzo sumienna i dobra Pani Doktor. Cierpliwa i dokładna, od wielu lat chodzę już do niej i jest dużo lepsza niż poprzedni moi dentyści. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą być solidnie i uczciwie potraktowani.

Bardzo dobry specjalista. Bardzo kompetentny lekarz o dużych umiejętnościach i kapitalnym podejściu do pacjenta. Oceniam ją Na 5+.

nie polecam , po wizycie wylądowałam na pogotowiu i ząb do usunięcia, a mówiła że nie będzie żadnych problemów, leci na kasę i nie daje żadnych gwarancji na usługi, tym bardziej że to nie pierwszy ząb robiony jak lotnisko u niej, ODRADZAM!!!

Świetny stomatolog, poświęca maksymalną ilość czasu, umawia czasem nawet po kilka wizyt, żeby jak najlepiej wyleczyć zęba(cena oczywiście za wyleczenie zęba a nie za wizytę ;)). Polecam najmocniej :)