lek. dent. Alina Cielecka huk

Polecam chodzę od lat zawsze wszystko jest ok, cena za zęba nie za wizytę. Super dla dzieci i co ważne leczy dziury w zębach u dzieci a nie osad jak inni specjaliści.Nigdy nie owija w bawełnę. Co do złych komentarzy to czasem są powikłania, mi akurat naprawiła zęby spartolone przez innego stomatologa.

Super specjalista.Chodzę z moją rodziną od wielu lat.Zawsze jest gwarancja na plombę,chociaż nie zdarzyło mi się skorzystać.Czasami trudno się umówić, bo ma dużo pacjentów.Ale gorąco polecam.

Cierpliwa i delikatna Pani doktor.Dużo tłumaczy.Moje dzieci są zachwycone i nie chcą iść do kogoś innego.Trochę długie terminy są do niej,ale warto czekać.Godna polecenia.

Jeden z najlepszych dentystów u których byłem.Super robi zastrzyki,wogóle ich nie czuć.Godna polecenia

Usuwanie zęba trwało bardzo długo, dużo krwi, jakieś dłutowanie, przestraszona nie radziła sobie z wyrwaniem, masakra, dwa dni po zabiegu zorientowałem się że mam lekko sparaliżowany nerw policzka, po roku czasu po nieustannych bólach głowy podejrzenia chorych zatok, następnie wad szukano w wadach wzroku, po prześwietleniach okazało się że mam ciało obce w środku kości górnej szczęki, teraz jestem umówiony do chirurga w Krakowie na wyciąganie i czyszczenie. NIE POLECAM !!!

Wspaniały lekarz. Cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo delikatny w postępowaniu z pacjentem. Od lat jestem stałą pacjentką, a próbowałem wcześniej wielu innych lekarzy, nikt inny nie spełnił moich oczekiwań tak jak ta wspaniała Pani doktor. Cała moja rodzina i wielu znajomych właśnie u niej się leczy. Polecam wszystkim. Jedyny problem to długi czas oczekiwania na wizytę - ale to właśnie świadczy o klasie i jakości lekarza. Do słabego dentysty nie ma kolejek.

Bardzo sumienna i dobra Pani Doktor. Cierpliwa i dokładna, od wielu lat chodzę już do niej i jest dużo lepsza niż poprzedni moi dentyści. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą być solidnie i uczciwie potraktowani.

Świetny stomatolog, poświęca maksymalną ilość czasu, umawia czasem nawet po kilka wizyt, żeby jak najlepiej wyleczyć zęba(cena oczywiście za wyleczenie zęba a nie za wizytę ;)). Polecam najmocniej :)

Bardzo dobry specjalista. Bardzo kompetentny lekarz o dużych umiejętnościach i kapitalnym podejściu do pacjenta. Oceniam ją Na 5+.

Byłem kilka razy. Z reguły wychodziłem zadowolony, ale raz spartoliła dokumentnie. Źle wykonane leczenie kanałowe zakonczyło się wizytą na pogotowiu i usunięciem zęba