lek. dent. Alina Cielecka huk

Najlepsza dentystka jaką spotkałam w życiu:)

Najlepsza dentystka jaką spotkałam w życiu:)

Wspaniały lekarz. Cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo delikatny w postępowaniu z pacjentem. Od lat jestem stałą pacjentką, a próbowałem wcześniej wielu innych lekarzy, nikt inny nie spełnił moich oczekiwań tak jak ta wspaniała Pani doktor. Cała moja rodzina i wielu znajomych właśnie u niej się leczy. Polecam wszystkim. Jedyny problem to długi czas oczekiwania na wizytę - ale to właśnie świadczy o klasie i jakości lekarza. Do słabego dentysty nie ma kolejek.

Cudowna, uprzejma i niezwykle delikatna!!! Zupełnie nie jak stomatolog ;) Mogłabym chodzić do takiego dentysty codziennie!!! Polecam gorąco!!!! Bardzo bardzo zadowolona pacjentka Ania.

Bardzo bardzo zadowolona pacjentka Ania.

Najlepszy stomatolog którego miałem przyjemność poznać! Mam bzika na punkcie higieny jamy ustnej i wiem o czym mówię :)

W poprzednim gabinecie taka sama wizyta kosztowałaby mnie ponad 300 zł i musiałbym pójść przynajmniej 2 razy.

Bardzo polecam.Jest milo i przyjemnie .w gabinecie jest czysto i pachnącą.

Bardzo polecam.Jest milo i przyjemnie .w gabinecie jest czysto i pachnącą.

Świetny fachowiec, dokładny, delikatny i cierpliwy. Kapitalne podejście do pacjenta, tłumaczenie każdej operacji i działania, które robi. Świetne podejście do dzieci. Polecam każdemu. Dla mnie najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia.

Polecam każdemu. Dla mnie najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia.

Rewelacyjna pani doktor. Życzyłbym sobie żeby wszyscy tacy byli. Bardzo uprzejma, życzliwa, miła do tego znakomity fachowiec i profesjonalistka. Bardzo delikatnie i z niezwykłą starannością leczy zęby. Polecam każdemu.

Super stomatolog w każdym calu.Miła,cierpliwa a przede wszystkim bardzo dokładna.Jak dla mnie niedroga.Polecam każdemu. Zadowolona pacjentka.

Zadowolona pacjentka.

Wspaniała Pani doktor. Gotowa do poświecenia czasu dla pacjenta. Świetny fachowiec, kapitalne podejście do leczonego. Bardzo cierpliwa i przyjacielska dla dzieci. Ma bardzo dużo pacjentów, stąd czas oczekiwania na wizytę jest długi - kilka tygodni. Ale widać, że pacjenci ją bardzo cenią. Czasami widać też, że jest trochę przemęczona, chyba nie potrafi odmawiać. Jeśli chcecie mieć dobrego stomatologa, dla którego pieniądze od pacjenta nie są najważniejsze to gorąco polecam. Zadowolony pacjent.

Zadowolony pacjent.