lekarz Alina Czerniak

2,4
2,1
1,9
2,1

Komisja lekarska z powodu depresji a Pani doktor przez ponad połowę czasu dopytywała od kiedy jestem otyły, czy coś robię w związku z tym, że zapewne mi się polepszy jak schudnę, co lekarz rodzinny na to, co psychiatra. Pytania typu co robię w domu bo przeciez jestem osobą młoda a nic nie robię. Porażka, nie polecam, pierwszy raz spotkałem się z takim lekarzem i aż dziw że jeszcze jest na takim stanowisku.

zdecydowanie nie takie podejście powinien mieć lekarz psychiatra. ton jakby pani miała pretensje ze się do niej dzwoni. totalna ignorancja tego co się mówi. po latach zbierania odwagi żeby zgłosić się po pomoc ta pani sprawiła że dalej zostaję z niczym i boję się że znowu trafię na złą osobę.

Brak empatii i zlekceważenie mojej choroby powoduje ,że wystawiam negatywną ocenę Pani Czerniak.Nie poszłabym do niej ponownie.Zawiodłam się.

5 minut, recepta i do domu, bez sprecyzowanej diagnozy, a bylem w stanie naprawde ciezkim. Mialem wrazenie, ze doktor nie chiala w ogolezajac sie moja ciezka depresja. Na szczescie mam juz innego lekarza i pomalu wychodze na prosta.

Niestety nie polecam pani dr Aliny Czerniak Trafiłam do gabinetu pani doktor z mężem u którego zdiagnozowano silne zaburzenia depresyjno-lekowe. Przejechalismy wiele kilometrow aby szukac pomocy u pani doktor, od której po kilku minutowej (prywatnej) wizycie mąż uslyszal wez sie w garsc, teraz kazdy ma ciezko i najlepiej zrezygnuj z pracy bo moze to byc twoj problem. Po czym zapytała czy chcialo nam sie jechac tyle kilometrow do jej gabinetu. Nie podeszla do tak powaznego problemu profesjonalnie. Mąż zamiast wyjsc podbudowanym z gabinetu z nadzieja na poprawe do poprzedniego stanu psuchicznego wyszedlem jeszcze bardziej zdolowany niz zanim tam wszedlem. Nie wydaje mi sie aby taki sposob traktowania pacjenta byl wlasciwy. Oczywiscie za wizyte pani doktor zaczyczyla sobie swoje honorarium.

Gdy u niej byłem z nerwicą lękową spisała moje dane pierwsze pytanie czy byłem w zakładzie psychiatrycznym-kilka pytań co mi jest-recepta i do domu-nawet brak zainteresowania szczegółami-zero porad-tylko recepta i dawaj kasę. A na odchodne jakoś musi pan sobie radzić i do widzenia. Podejście jak bym był wrogiem-ale już mam lekarza który się mną interesuje i mi bardzo pomógł

Gdybym kierowała się internetem a nie opiniami koleżanek nigdy kun do Pani sama nie przyszła a to taka ciepła osoba

najgorszy lekarz na świecie nawet prywatnie nie miła nie interesuje się chorobom przepisuje leki które więcej szkodzą niż pomagają. wizyta u niej trwa nie więcej niż 5minut

Bez serca! Tak jak ktoś napisał że ma amputowane serce.Bo to prawda.Człowiek łapie tylko doła!!

Na 1-szej wizycie na kasę chorych po wypełnieniu formularza i rozmowie zapytała, czy chciałabym więcej porozmawiać o moim problemie. Skierowała mnie do Pani Gosi psycholog. Jestem b. zadowolona. Na każdej kolejnej wizycie pyta się, o postępy w leczeniu, czy mam do niej jakieś pytania. Wizyta rzeczywiście trwa chwilkę, ale gdy potrzebuję z nią rozmowy nie popędza. Teraz wiem, że tak do końca nie ma co sugerować się takimi stronami jak ta. Gdybym najpierw tu zajrzała na bank bym do niej nie poszła... A tak chodzę i jestem zadowolona...