lekarz Alina Fendryk

Cudowny człowiek który ma podejście do maleńkich pacjentów, ale też potrafi uspokoić zdenerwowana mamę.Mała nawet nie płakała cudowny człowiek i ręce które leczą . Dziękuje za wszystko i polecam wam Pania Doktora ☺☺☺

Pełen profesjonalizm , bardzo miła lekarka, bardzo dokładnie wyjasnia oraz klarownie tłumaczy zalecenia co do rehabilitacji i postepowia w chorobie.

Wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczone. Bardzo miła pani doktor. Szybka i skuteczna pomoc. 😉😉😉

😉😉😉

Najlepsza lekarka w mieście! Polecam wszystkim,którzy potrzebują kompleksowego podejścia i właściwej diagnozy :)

Kompetentne podejście do pacjenta. Mam Pani doktor szybko i skutecznie pomogła. Fajne podejście do dzieci. Polecam

Tragedia !!!! W żadnym wypadku nie polecam. Moje dziecko mogli byc niepełnosprawne przez tego lekarza