Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

Pierwsza wizyta alergologiczna dziecka, najważniejsza sprawa wywiad i z samego początku przypadł z jakim dawno się nie spotkałem. Tylko jeden rodzic może wejść do gabinetu, czyli jeśli dziecko będzie zmęczone znużone i będziesz się głowić czym tu go uspokoić, zaciekawić to w między czasie stracisz wątek co chciałeś powiedzieć lub zapomnisz o ważnych faktach. Wniosek lekarki nie interesuje wywiad, dziecko musi swoje przecierpieć, nie wiem może bez sensu przychodzić do lekarki w momencie braku objawów.

przed chwilą NOWA Pani doktor Alina Gwóźdź jest niesamowitym specjalista! Każdemu życzę spotkać takiego lekarza z takim podejściem, wiedzą oraz zaangażowaniem ❤️ Polecam z całego serca!!!

przed chwilą
NOWA
Polecam z całego serca!!!

Wszystkim polecam. Leczyłam się u Pani doktor jako dziecko a teraz leczę synka. Mam całkowite zaufanie. Dziękujemy Pani Doktor.

Jak dla mnie prywatne wizyty 'dobrze naciągnięte'...pierwsza wizyta - wywiad z rodzicem i osłuchanie dziecka 200zl . W międzyczasie tak nakręca, że zrobi dziecku przeswietlenie płuc nie wspominając, że dodatkowo płatne 100zl. Wszystko wychodzi przy opłacie. Zadowolenie po wizycie zerowe. Wiem tyle co przed.

Dr Alina Gwóźdź należy do tej grupy lekarzy, która zasługuje na największe uznanie. Poziom jej wiedzy, profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu sprawia, że po każdej wizycie człowiek staje się spokojniejszy o swoje zdrowie. Mimo wielu wizyt u innych specjalistów moja choroba nie była dobrze zdiagnozowana. Kiedy wydawało mi się, że już nie znajdzie się specjalista który mi pomoże - spotkałam ją na swojej drodze. Dziękuję za to losowi. Od kilku lat nie mam już problemów zdrowotnych. Gorąco polecam

Byłam u Pani doktor z 2.5 letnią córką. Okazała się naszym wynawieniem!! Była już 4 lekarzem h którego byliśmy z ciężkim kaszlem który dokuczałączy małej od 3 miesięcy. Pani dr od razu wiedziała w czym rzecz. Zrobiła usg płuc i postawiła diagnozę. Dobrze dobrany lek i ustalony proces leczenia przyniosły szybki i skuteczny rezultat. Gabinet wyposażony w świetny sprzęt, na miejscu można wykonać badania alergo. Podejście do mnie - wysrtaszonej matki - świetne. Wszystko wytłumaczone, objaśnione. Również córka nie miała żadnych oporów. Szczerze polecam w każdym calu!

Bardzo profesjonalna i rzeczowa lekarka. Korzystam z porad od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat. Do tego w poradni ALMED, gdzie przyjmuje spotkamy się z bardzo profesjonalną obsługą pielęgniarski. Polecam wszystkim tułającym się po lekarzach, którzy nie mogą właściwie zdiagnozować schorzenia.

Miła, rzeczowa lekarka i ma wspaniałe podejście do dzieci. Wszystko nam wytłumaczyła, zapisała leki i długo leczony przez innych kaszel ustąpił. Warto było czekać na wizyte.

Ja też byłam z córką u pani doktor wczoraj i obie jesteśmy zachwycone żaden lekarz od pół roku nie umial powiedzieć co mojemu dziecku jest. Pani Alina dała diagnozę i lekarstwo i w dwa tygodnie kaszel ustąpił. Ciepła, miła i gorąco polecamy z Magdą.

Leczę swoje dziecko u pani doktor korzystając z ubezpieczenia Luxmed i mamy alergologa i pediatrę razem,porady kompleksowe a nie każdy lekarz od czegoś innego. Polecam.