Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

Dr Alina Gwóźdź należy do tej grupy lekarzy, która zasługuje na największe uznanie. Poziom jej wiedzy, profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu sprawia, że po każdej wizycie człowiek staje się spokojniejszy o swoje zdrowie. Mimo wielu wizyt u innych specjalistów moja choroba nie była dobrze zdiagnozowana. Kiedy wydawało mi się, że już nie znajdzie się specjalista który mi pomoże - spotkałam ją na swojej drodze. Dziękuję za to losowi. Od kilku lat nie mam już problemów zdrowotnych. Gorąco polecam

Byłam u Pani doktor z 2.5 letnią córką. Okazała się naszym wynawieniem!! Była już 4 lekarzem h którego byliśmy z ciężkim kaszlem który dokuczałączy małej od 3 miesięcy. Pani dr od razu wiedziała w czym rzecz. Zrobiła usg płuc i postawiła diagnozę. Dobrze dobrany lek i ustalony proces leczenia przyniosły szybki i skuteczny rezultat. Gabinet wyposażony w świetny sprzęt, na miejscu można wykonać badania alergo. Podejście do mnie - wysrtaszonej matki - świetne. Wszystko wytłumaczone, objaśnione. Również córka nie miała żadnych oporów. Szczerze polecam w każdym calu!

Bardzo profesjonalna i rzeczowa lekarka. Korzystam z porad od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat. Do tego w poradni ALMED, gdzie przyjmuje spotkamy się z bardzo profesjonalną obsługą pielęgniarski. Polecam wszystkim tułającym się po lekarzach, którzy nie mogą właściwie zdiagnozować schorzenia.

Leczę swoje dziecko u pani doktor korzystając z ubezpieczenia Luxmed i mamy alergologa i pediatrę razem,porady kompleksowe a nie każdy lekarz od czegoś innego. Polecam.

Ja też byłam z córką u pani doktor wczoraj i obie jesteśmy zachwycone żaden lekarz od pół roku nie umial powiedzieć co mojemu dziecku jest. Pani Alina dała diagnozę i lekarstwo i w dwa tygodnie kaszel ustąpił. Ciepła, miła i gorąco polecamy z Magdą.

Miła, rzeczowa lekarka i ma wspaniałe podejście do dzieci. Wszystko nam wytłumaczyła, zapisała leki i długo leczony przez innych kaszel ustąpił. Warto było czekać na wizyte.

Pani Doktor to bardzo miła i uczciwa osoba. Chodzę do niej z moimi trzema synami i napewno nie zamienilabym jej na innego lekarza. Najstarszy mój syn cały czas był chory, zaliczylismy konsultacje u trzech innych lekarzy i byłam naprawdę nie zadowolona. Cieszę sie, że znajoma poleciła mi iść do Pani Doktor Aliny Gwóźdź. I to był strzał w 10. Niewiem jak można oczerniac naprawdę dobrego fachowca. POLECAM WSZYSTKIM.

Wizyta (5 min) - 35 zł (ma być 45 zł). Wypisanie recepty ... 10 zł ! Niby nie dużo ale dodając do tego ścisk w poczekalni... chyba trochę przesada, zwłaszcza z tą opłatą za receptę. Przeniosłam się do Gliwic.

Wizyta (5 min) - 35 zł (ma być 45 zł). Wypisanie recepty ... 10 zł !

Pani doktor sprawia wrażenie osoby raczej "zimnej" ale jest bardzo rzeczowa i w gruncie rzeczy miła! Nie jest "wylewna" ale dokładnie odpowiada na zadane pytania, tłumaczy po co i na co dane leki są, w jakich przypadkach stosować, kiedy odstawić leczenie itd. Sam fakt że na pierwszej wizycie dała swój nr tel świadczy o chęci pomocy i zainteresowaniu pacjentem (dzieckiem) Pomogła nam nie raz kiedy dziecko było w złym stanie. Potrafi uspokoić rodzica a jednocześnie daje wskazówki na co zwracać uwagę i w którym momencie zgłosić się na wcześniejszą kontrolę. ...

Pomogła nam nie raz kiedy dziecko było w złym stanie. Potrafi uspokoić rodzica a jednocześnie daje wskazówki na co zwracać uwagę i w którym momencie zgłosić się na wcześniejszą kontrolę. Polecam.

Leczymy nasze bliźniaki u Pani doktor już piąty rok i zdecydowanie polecamy. Pytamy o wiele aspektów leczenia i o działanie leków i zawsze uzyskujemy wyjaśnienia. Miła, serdeczna osoba, ma dobry kontakt z naszymi dziećmi, czasem tylko widać, że zmęczona.