Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

Mało kompetentna osoba!Dwa razy byłem na wizycie i zostałem potraktowany jak na tasmie w fabryce Opla.No chyba że ma inne podejscie do wizyt prywantych:)Nie polecam!!

Wizyta (5 min) - 35 zł (ma być 45 zł). Wypisanie recepty ... 10 zł ! Niby nie dużo ale dodając do tego ścisk w poczekalni... chyba trochę przesada, zwłaszcza z tą opłatą za receptę. Przeniosłam się do Gliwic.

Wizyta (5 min) - 35 zł (ma być 45 zł). Wypisanie recepty ... 10 zł !

Poprostu Kobieta do rany przyłożyć!!! Więcej takich Lekarzy

Poprostu Kobieta do rany przyłożyć!!! Więcej takich Lekarzy

To nasza ulubiona lekarka, zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym rady i pomocy.

jeśli ktoś podejrzewa u swojego dziecka astmę to polecam tę panią dr.bo inne alergie chyba Panią doktor nie interesują. Cudem uzyskałam skierowanie od niej na badania do Rabki, bo ona nie chciała robić żadnych testów mojemu synowi.Teraz po pólrocznej diecie zaleconej od lekarzy z Istebnej mój syn przestał chorować , a ona dalej się upiera że nie jest alergikiem i po co ta dieta. Śmieszne.....

Pani Doktor to bardzo miła i uczciwa osoba. Chodzę do niej z moimi trzema synami i napewno nie zamienilabym jej na innego lekarza. Najstarszy mój syn cały czas był chory, zaliczylismy konsultacje u trzech innych lekarzy i byłam naprawdę nie zadowolona. Cieszę sie, że znajoma poleciła mi iść do Pani Doktor Aliny Gwóźdź. I to był strzał w 10. Niewiem jak można oczerniac naprawdę dobrego fachowca. POLECAM WSZYSTKIM.

Leczymy nasze bliźniaki u Pani doktor już piąty rok i zdecydowanie polecamy. Pytamy o wiele aspektów leczenia i o działanie leków i zawsze uzyskujemy wyjaśnienia. Miła, serdeczna osoba, ma dobry kontakt z naszymi dziećmi, czasem tylko widać, że zmęczona.

Niestety mimo kilku wizyt, w tym jednej zapłaconej a nie z NFZ nie mam o tej pani dobrego zdania. Oschła, zdawkowa i nie bierze pod uwagę doświadczeń rodziców i lekarzy z innych przychodni i CZD. Pytania rodzica traktuje jako zło i od razu stara się je potraktować jako niebyłe. Nie lubi ludzi którzy chcą wiedzieć więcej niż sama powie!! Leczy wyłącznie sterydami. Uprzedzam - pisemnie opisuje w karcie dziecka zachowania i obawy rodziców podczas wizyt i ich reakcje na przepisywane leki!!!!!! NIKOMU NIE POLECAM!

W 100% polecam Panią dr. Zawsze miła, rzetelna, potrafi w jasny sposób wytłumaczyć istotę choroby. Nasz synek wreszcie choruje znacznie mniej i nie każda infekcja jest od razu leczona antybiotykiem. Jej przychodnia w Zabrzu, choć często mocno zatłoczona jest przyjazna dla małych pacjentów i ich rodziców. POLECAM!

Bardzo dobry alergolog, najlepszy jakiego dotąd odwiedziliśmy z naszym synkiem. Polecam.