lekarz Alina Janczyk-Kaffanke

Lekarz medycyny pracy

W jeden dzień zrobiłam wszystkie potrzebne badania, była kolejka, ale szybko idzie. Pani Alina jak zawsze miła i uśmiechnięta(z piękną biżuterią!). Obyło się bez żadnych komplikacji bo pamiętałam o wzięciu potrzebnych dokumentów od mojego kardiologa. Dostałam zdolność, lekarka wyrozumiała, mogłam szczerze z nią porozmawiać i dostałam namiar na jeszcze innego specjalistę. Z całego serca, szczerze polecam. Jedna z najlepszych specjalistek na śląsku!

Jestem stałą pacjentką Pani Doktor i zawsze wychodzę zadowolona. 😁 Serdecznie i z całego serca polecam Panią Alinę Janczyk Kaffanke, swoją uprzejmością i podejściem do pacjenta zdobyła moje serce. 😍 Pierwszy lekarz jakiego spotkałam, który przeprowadza badania jak powinien a przy tym jest szybki i konkretny!!! Jak po zdolność do pracy to tylko do Pani Janczyk Kaffanke na Jana Pawła!!!!!

Profesjonalna i empatyczna. Przejmuje sie pacjentem i zwraca uwage na wszelkie zmiany w badaniach, mozliwe problemy ze zdrowiem. Przyjazny klimat i nowoczesny stylowy gabinet. Nie czulam sie jak u lekarza, ale jak u osoby przejmujacej sie moim losem. Bardzo polecam

Milo, szybko i konkretnie, kompetentna i znajaca przepisy lekarka, wszelkie niescislosci wyjasnione. Polecam

Szybkie i sprawne badania. mila i usmiechnieta pani doktor. znalazla u mnie prawdopodobna niedoczynnosc tarczycy i skierowala mnie dalej do specjalisty, juz wszystko pod kontrola i dostalam zdolnosc. z czystym sumieniem moge polecic

jutro ide na badania do pani doktor i juz sie ciesze!! bezstresowo, zawsze zyczliwa lekarka, wszystko w jeden dzien!! serdecznie pozdrawiam pania doktor i przygotowuje sie do badan bez strachu!!! polecam

chodze do Pani Doktor od lat i nigdy sie nie zawiodlem!! ostatnim razem musialem isc do innego lekarza i zdziwilem sie gdy dostalem sam papierek z podpisem, bez badan. zawsze mila atmosfera i symaptyczna lekarka!!! pospiesznie ale moje pieniadze nie sa za sam papierek ale tez badania!! najlepsza lekarka!!! polecam

Sympatyczna Pani Doktor, szybkie i dokladne badanie, byl jeden problem ale szybko rozwiazany przez szybki telefon do szefa, dobre serce i widac ze zalezy lekarce na pomocy pacjentowi:) polecam

Pani Doktor wykryła u mnie nadciśnienie i skierowała mnie dalej do świetnego specjalisty. Dobrze przeprowadzone badanie i bardzo miła i przyjazna atmosfera. Warto bylo czekac w kolejce, w końcu dowiedzialem się co powodowało moje problemy z bólami głowy i dusznościami. Przyszedłem po zdolność do pracy, a Pani Janczyk-Kaffanke uratowała moje zdrowie i pomogła podjąć kroki do zdrowienia:) Jestem dozgonnie wdzieczny za pomoc. polecam:)

Szybko ale dokladnie, wszystko zalatwilam w jeden dzien. Bardzo mila Pani Doktor, widac, ze przejmuje sie losem pacjenta, z powodu, ze nie przeszlam jednego badania, zamiast dawac niezdolnosc zadzownila do mojego pracodawcy i dogadala mi inne stanowisko. Jestem bardzo wdzieczna. Przerazajaca kolejka ale bardzo szybko idzie. Moge z calego serca polecic.:)