dr n. med. Alina Jaśkowiak-Staśkiewicz

Nie polecam, stosunek pani doktor do drugiego człowieka jest poniżej krytyki, bardzo nieprzyjemna osoba wręcz bezczelna, mająca gdzieś pacjenta.

Nigdy wiecej! Pani doktor przez cala wizyte miala zamkniete oczy,mowila do sciany lub do siebie jakby cyctowala fragment z ksiazki. Na pewno nie przekonala do siebie naszej corki.Zero podejcia do dzieci. Wogole nie przejęła się naszymi problemami, nie dala nam wytłumaczyc w czym tkwi problem, jakby chciala, zebysy juz wyszli, na wiekszość pytań odpowiadała "tak ma byc" lub nie odpowiedziala wcale, udajac chyba, ze ich nie zadalismy. Porazka!

Pani doktor podczas wizyty potraktowała nasze dziecko jak lalkę, a nie żywą osobę. Jej jedyna "porada" dotyczyła dodatkowych płatnych szczepień - nic więcej. Zostaliśmy zasypani bezużytecznymi nazwami szczepionek wraz z cenami, bez wytłumaczenia co i jak. Dużym problemem okazało się postawienie pieczątki w karcie szczepień, a dokładniej sposób jej przystawienia - zajęło to więcej czasu niż badanie dziecka. Tyle w temacie.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna i konkretna.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentna i konkretna.

POLECAM.JAKO PEDIATRA JEST TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

POLECAM.JAKO PEDIATRA JEST TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

Antybiotyki u Pani Doktor są naprawdę ostatecznością Stawia trafne diagnozy -jest miła i kompetentna

Antybiotyki u Pani Doktor są naprawdę ostatecznością
Stawia trafne diagnozy -jest miła i kompetentna