lekarz Alina Kiedrowicz-Kołakowska

Neurolog

Witam, Panią neurolog poleciła mi znajoma pielęgniarka i cieszę się, że jestem pod dobrą opieką lekarską. Zgadzam się z opinią Pani z Tczewa, iż Pani doktor nie skąpi na koniecznych badaniach dla pacjenta jak niestety inni lekarze. Zdaje sobie sprawę ile czasu traci się w Gdańsku na czekanie w kolejkach na badania kompleksowe bądź zabiegi rehabilitacyjne i stara się pomóc jak tylko może. Jest lekarzem bardzo przyjaznym a przy tym zwyczajnie ludzkim, zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Polecam wszystkim pacjentom, moja rodzina również jest zadowolona z opieki lekarskiej Pani doktor.

Byłam już u wielu lekarzy i ta Pani doktor ma zdecydowanie najlepsze podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i stara sie ulżyć pacjentowi w cierpieniu. Poleciłam Ją mojej koleżance chorej na padaczke i Pani doktor dobrała Jej takie leki aby jak jak najmniej było napadów. Z tego co wiem ten lekarz przyjmuje też w Kościerzynie. Na prawdę polecam.

Leczę się już u pani doktor 2 lata i za każdym razem jest bardzo miła i uprzejma, a do tego nie oszczędza na odpowiednich badaniach jakie pacjent powinien mieć wykonane jak to większość lekarzy robi. Robi wszystko aby pomoc pacjentowi w cierpieniu. Zdecydowanie polecam najlepszy neurolog w Tczewie jak i zapewne w innych placowkach w ktorych przyjmuje.

Witam też mam bardzo dobrą opinię o pani neurolog jest bardzo miła, podchodzi z leczeniem mnie kompleksowo,wytłumaczy na czym rzecz polega,pani doktor jest 6x6+,polecam,przyjmuje równiesz w Kościerzynie.