Z moim synkiem przeszłam 3 różnych logopedów, to był czas stracony, do Pani doktor trafiłam z polecenia i już po kilku wizytach wiedziałam, że lepszego specjalisty na pewno nie znajdę. Dużo pracy przed nami ale wierzę, że współpracując z Panią doktor efekty w końcu będą widoczne. Pani doktor ma ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje! Widać od razu, że praca z dziećmi to jej wielka pasja !

Polecam z całego serca Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak ciepłą, miłą i serdeczną osobą. Pomogła i nadal pomaga mojej córeczce walczyć z wadami wymowy oraz z schorzeniami które ma. Podejście do dzieci bardzo profesjonalne. Moja mała uwielbia "zabawy i ćwiczenia" z Panią Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i profesjonalnej pomocy dla siebie bądź swoich pociech.

Mamy przyjemność wyrazić pozytywną opinię na temat wizyt u Pani logopedy Aliny Koleśnik-Nykiel. Uważamy, że jest dobrą specjalistką w swojej dziedzinie co można by potwierdzić efektami pracy z naszym synkiem. Widać jej duże zaangażowanie jeśli chodzi o pracę z dziećmi. Charakteryzuje się empatią, która jest niezwykle ważna w tym zawodzie. Indywidualnie podchodzi do problemu dziecka dobierając odpowiednie ćwiczenia. Gorąco polecamy.

Polecam wizyty u Pani doktor. Profesjonalne podchodzi do swojego zadania. Z córką chodzimy na wizyt od pewnego czasu i widać dużą poprawę w mówię

Szczerze polecam wizyty u Pani doktor. Miła, cierpliwa ale przede wszystkim profesjonalna. Już po kilku wizytach widać znaczącą poprawę w mowie mojej córeczki. Moje dziecko uwielbia chodzić "do tej miłej Pani" - jak określa Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Przesympatyczna Pani Doktor . Profesjonalna ,cierpliwa i bardzo pomocna . Córka chce do niej wracać za każdym razem . Polecam

Pani Doktor jest profesjonalna, cierpliwa jest godna polecenia. Syn bardzo chętnie wraca na zajęcia z Panią Aliną. Bardzo polecam.

Z całego serca polecam Panią doktor. Przesympatyczna ze świetnym podejściem do dzieci. Ćwiczenia poprzez zabawę sprawiają że dziecko chętnie przychodzi na kolejne wizyty.

Polecam Panią Alinę, zauważyłam poprawę w mówie córki. Miła, spokojna, tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem w domu.

Jestem po trzech wizytach z dzieckiem. Bardzo pozytywne wrażenie. Pani Alina podchodzi do dzieci z zaangażowaniem. Widać dużą wiedze i profesjonalizm. Dziecko chętnie wykonuje zalecane ćwiczenia i świetnie się przy tym bawi. Jesteśmy na początku drogi z moim synkiem, ale już widać delikatną poprawę. Długa droga przed nami, ale cieszę się, że pod okiem dobrego specjalisty. Dziękuję Pani Alinie i polecam gorąco innym mamom i ich dzieciom :)