Z całego serca polecam Panią doktor. Przesympatyczna ze świetnym podejściem do dzieci. Ćwiczenia poprzez zabawę sprawiają że dziecko chętnie przychodzi na kolejne wizyty.

Polecam Panią Alinę, zauważyłam poprawę w mówie córki. Miła, spokojna, tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem w domu.

Polecam z całego serca Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak ciepłą, miłą i serdeczną osobą. Pomogła i nadal pomaga mojej córeczce walczyć z wadami wymowy oraz z schorzeniami które ma. Podejście do dzieci bardzo profesjonalne. Moja mała uwielbia "zabawy i ćwiczenia" z Panią Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i profesjonalnej pomocy dla siebie bądź swoich pociech.

Pani Doktor jest profesjonalna, cierpliwa jest godna polecenia. Syn bardzo chętnie wraca na zajęcia z Panią Aliną. Bardzo polecam.

Specjalista godny polecenia. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z dzieckiem.Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Dziecko chętnie wykonuje zalecane ćwiczenia

Jak najbardziej polecam Panią, zauważyłam poprawę w mowie syna. Miła i cierpliwa, dobrze tłumaczy jak ćwiczyć w domu z dzieckiem.

Przesympatyczna Pani Doktor . Profesjonalna ,cierpliwa i bardzo pomocna . Córka chce do niej wracać za każdym razem . Polecam

Jest profesjonalistą. Mój syn jest trudnym dzieckiem nie zawsze chce współpracować ale po mału się otwiera na Panią. Jest konsekwentna w działaniu.

Pani doktor godna polecenia. Już po pierwszym spotkaniu i wdrożeniu pierwszych ćwiczeń córeczka w znacznym stopniu ruszyła z mową. Córeczka chętnie ćwiczy z panią doktor i dobrze się czuje w jej towarzystwie. Jako mama jestem bardzo zadowolona z efektów.

Świetny specjalista, po czterech wizytach u synka nastąpiła ogromna poprawa w wymowie. Miła Pani, profesjonalistka, dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia i wykonuje w domu zadane prace. Polecam.