dr Alina Kulpińska Surowiecka

1,6
1,6
1,4

NIE WIEM dlaczego opinie o Pani doktor Kulpińskiej są tak złe. Dziś byłam na pierwszej wizycie i Pani doktor była bardzo miła, sama zaproponowała wykonanie badań diagnostycznych. Samo badanie ginekologiczne delikatne. Szybkie, ale dokładne i zdecydowanie niebolesne. Nie mam zastrzeżeń. Po pobraniu materiału do cytologii żadnego bólu, żadnych plamień! Za tydzień idę na wizytę kontrolną z wynikami zaleconych badań krwi. Zobaczymy.

Za tydzień idę na wizytę kontrolną z wynikami zaleconych badań krwi. Zobaczymy.

Mialam ogromna NIEPRZYJEMNOSC odbycia u tej Pani naglej wizyty. Wyszlam z gabinetu bardziej wystraszona niz weszlam - a juz bylam w nerwach. Pani Kulpinska byla arogancka, nieprzyjemna, zeby nie uzyc slowa chamska, a takie cisnie mi sie na usta. Pani Alina zbadala mnie wyjatkowo BOLESNIE i krotko - po badaniu ( o ile mozna to wogole nazwac badaniem) warknela, ze mam sie ubrac - pozniej dala mi recepte na rozne leki, a na moje pytanie co sie dzieje i czy mam sie denerwowac powiedziala: JA NIE WIEM CO SIE TAM DZIEJE, PROSZE BRAC LEKI I JAKBY NASTAPIL KRWOTOK TO PROSZE JECHAC DO SZPITALA…. - skonczylo sie wizyta u prywatnego ginekologa o godzinie 20:00, poniewaz po wizycie u Pani Kulpinskiej bylam istnym klebkiem nerwow i nie wiedzialam co naprawde sie dzieje z moim zdrowiem

Pani Alina jest niegrzeczna nie daje potrzebnych skierowań a ja przy pierwszej ciąży nie miałam o niektórych pojęcia ( doktor prowadzący jak sama nazwa wskazuje przeprowadza nas przez ciąże co w przypadku pani Aliny zupełnie sie nie sprawdza). Nie ma do niej zbyt dużo chętnych co widać w przychodni na Jadzwingow 9. Dziwie się że tacy lekarze wogóle mają pozwolenie na leczenie i nikt tego nie kontroluje. Odradzam

Dr Alina Kulpińska skierowała mnie na badanie usg i badania hormonalne, bo coś mnie bolało. Po usg, gdzie już doktor przeprowadzający badanie powiedział, że jest coś nie tak, powiedziała, że wcale tam nic nie ma i nie mam się co przejmować. Więc zostałam z bólami w podbrzuszu. Kobieta niesamowicie niemiła i bezczelna. Odradzam.

Nie postawiła trafnej diagnozy. Bardzo niedelikatna. Nie wzbudza zaufania. Uważam, że przynosi wiele złego swoją niekompetencją i nieokrzesaniem. Nie polecam.

Zdecydowałam się na prowadzenie ciąży wbrew temu co piszą ale jestem BARDZO NIEZADOWOLONA I WRĘCZ ODRADZAM. Nie dostałam nawet skierowania na usg połówkowe które niestety musiałam zrobić na własny koszt. Kobieta bardzo niemiła, podnosi wręcz głos podczas wizyty. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam. Co prawda nie jestem kobietą ale moja dziewczyna która jest w ciąży TRAFIŁA NIESTETY do tego BABSZTYLA. Drogie panie już lepiej się udać do cyganki niż do TEGO CZEGOŚ na LECZENIE, bo człowiekowi nawet brak słów żeby opisać jakie ten BABSZTYL ma podejście do pacjentek. ZERO WIEDZY, ZERO KULTURY,TOTALNA OLEWKA, ODWALIĆ SWOJE I IŚĆ DO DOMU. Takiego podejścia to nawet ja nie mam w swojej pracy a jestem magazynierem ROBOLEM. POWTARZAM WSZĘDZIE TYLKO NIE DO TEGO BABSZTYLA, BO lekarzem TO CIĘŻKO TAKIE COŚ JAK ONA NAWET NAZWAĆ. CHĘTNIE BYM JĄ NA PIERWSZEJ LEPSZEJ LATARNI POWIESIŁ ALE SZKODA ZA TAKIE BYDLE DO WIĘZIENIA IŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam z wizytą u ginekolog Aliny Kulpińskiej w przychodni przy ul.Jadźwingów 9. Na wizytę trzeba się zapisywać,nie wiem dlaczego, bo wielu pacjentów to pani doktor nie ma. Pewnie wyrabia normę, ponieważ większość kobiet przychodzi po recepty na tabletki antykoncepcyjne. Ja poszłam z bólem i pieczeniem w podbrzuszu. Badanie było bolesne. Pani doktor nic nie stwierdziła, nic nie doradziła. Jak będzie dalej bolało to do szpitala, gdzie zresztą później trafiłam. Była niemiła i opryskliwa. Nigdy więcej do niej nie pójdę i Wam odradzam. W tej przychodni to jest praktycznie jeden ginekolog, ...

W tej przychodni to jest praktycznie jeden ginekolog, bo drugi przyjmuje tylko raz w tygodniu. Jak widać wybór jest żaden. Pani doktor tam rządzi bezkonkurencyjnie. Ja przez lata uodporniłam się już trochę na takie zachowania, ale jak młoda dziewczyna trafi do takiej ginekolog, to współczuję.

Pani Ginekolog Alina Kulpińska - Surowiecka zdecydowanie nie jest godna polecenia. Na pierwszej wizycie bardzo miła i pomocna jednak przy następnej kłótliwa, niemiła, szorstka, nie spełniła zdecydowanie moich oczekiwań, absolutnie nie wzbudza zaufania. Ta pani znajduje takie sytuacje żeby się pokłócić. Po tej drugiej wizycie byłam zmuszona zmienić lekarza prowadzącego moją 12 tygodniową ciążę. Muszę przyznać że nie kierowałam się opiniami wobec tego lekarza które zwykle są negatywne ale przekonałam się na własnej skórze że w przypadku tej pani jak najbardziej się sprawdzają i są adekwatne do zachowania tej pani. Dziewczyny odradzam tą panią. jeśli chcecie mieć spokój w czasie ciąży trzymajcie się od niej z daleka..

Byłam na wycie u Pani doktor w przychodni, żeby potwierdziła, czy jestem w ciąży. Pani Doktor jeszcze przed zbadaniem stwierdziła, że skoro 2 testy dały rezultat +, to znaczy, ze jestem. Zbadała mnie i powiedziała, że ciąża..ale jakoś tak niepewnie, jakby te testy były dla niej podstawą, a nie badanie ginekologiczne. Ale to jeszcze nic! W trakcie zapytała, gdzie zamierzam prowadzić ciążę. Na moją odp, ąe jeszcze nie wiem, nie myślałam nad tym i że jak Pani potwierdzi ciąże, to się zastanowię. PO ubraniu się, siadam przed nią, a ona -"Słucham?". Wg Pani Doktor skończyłyśmy rozmowę. Żadnych informacji, zupełnie nic. Obruszyła się, bo nie wybrałam jej na lekarkę prowadzącą, a ja w tamtej chwili zupełnie o tym nie myślałam. Poczułam się strasznie, jakby ktoś wyrzucił mnie za drzwi. Wcześniej byłam u Pani doktor na kilku wizytach z zapaleniem i było ok. Ale problemy i niewygodne sytuacje zawsze weryfikują. Więcej nie zobaczę się z Pania doktor.