lekarz Alina Lorczyk

Neurolog

2,9
2,9
2,7

Moja siostra po ciezkim covidzie cierpi codzienne na silne bole glowy plus ma inne objawy neurologiczne , stad lekarz rodzinny skierowal ja do neurologa. Pani doktor przyjela ja z 2 godzinnym opoznieniem ale oprocz frazesow nie wykazala zainteresowania jej stanem zdrowia i nie skierowala na zadne badania tylko przepisala pigulki.Ta wizyta to strata czasu i sporo nerwow bo siostra cierpi i nawet nie otrzymala diagnozy , ale jak ja miala otrzymac skoro doktor nie kwapila sie zlecic zadnych badan . Kpina

Lekarka bardzo nie uprzejma. Pani doktor miała już na wstępie pretensje, że w ogóle się przyszło. Po pierwszej wizycie przepisała leki, bez żadnych badań, na prośbę o zlecenie badania tomografii odpowiedziała, że lepiej wie jak leczyć. Nie polecam

Pani doktor bardzo miła i uprzejma.Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Dla Pani doktor liczy się pacjent i jego zdrowie.Zleca wszystkie badania, aby postawić dobrą diagnozę.

Pani doktor bardzo miła i uprzejma.Ma dużą wiedzę i doświadczenie.

Niekompetentna, źle dobrała leczenie do choroby. Dodatkowo ironiczne podejście do pacjenta i jego dolegliwości. Nie polecam, a nawet ostrzegam.

Lekarka bardzo niekompetentna i bardzo nie uprzejma. Tyle mam do powiedzenia na temat tej Pani doktor. Chyba, że prywatnie jest miła i wspaniała, bo dla pacjentów na NFZ nie.

Jest bardzo miła i uprzejma. Na początku wizyty prosiła o zrobienie wszystkich potrzebnych wyników, dodatkowo miałam robione eeg oraz Tomografię komputerową głowy, po czym dobrała mi odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły.

Byłam mile zaskoczona wizytą (w przychodni publicznej). Pani doktor sprawiła na mnie wrażenie osoby kompetentnej, uprzejmej. Poświęciła mi naprawdę sporo czasu (mimo, że byłam ostatnią pacjentką tego dnia) i zebrała szczegółowy wywiad. Odpowiadała też na wszystkie moje pytania, mam bardzo pozytywne wrażenie.