dr Alina Podlaszewska

Internista, Lekarz rodzinny

Mam 36 lat. Borykałem się z bólem biodra. Ćwiczyłam skutecznie do pewnego momentu, granicy i tu już nie wiedziałam jak sobie radzić dalej. Niewielki ból, ale jednak pozostał. Byłam u Pani doktor na zabiegu. Już po pierwszej wizycie biodro, odcinek lędźwiowy przestał mnie bolec. Skuteczna, miła, profesjonalna. Poświęci pacjentowi tyle uwagi i czasu ile potrzepuje. Serdecznie polecam.

Jeden z nielicznych lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Miło, zrozumiale. Odpowiada na wiadomości SMS co, w obecnych czasach, nie jest oczywistością. Gorąco polecam

Pani dr to jedyna ktora ma czas dla pacjeta nie pogania tlumaczy radzi wysłucha mam 54lata i nie spotkalam nigdy kogoś takiego ciesze sie ze przez przypadek trafilam do gabinetu tej Pani juz nie odejdę dziekuje ze Pani jest

Jedyny w mojej okolicy lekarz, który tak komleksowo podchodzi do pacjenta. Pani Doktor nie tylko daje diagnozę i fachową poradę, ale też cenne wskazówki dotyczące diety i ćwiczeń. Gorąco polecam!